Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Letezik ilyen betegseg? Mi ez?

Letezik ilyen betegseg? Mi ez?

Figyelt kérdés

Imadom az edessegeket es, ha a szuleim vagy tesom vesz itthonra maganak csokit vagy cukorkat ragot akarmit akkor sose birom ki, hogy ne egyek belole (ha nekem nincs), talan ezzel meg nem is lenne olyan baj, egy kis onuralommal legyozheto lenne. Na es ma meglattam, hogy a kis alszent tesom eszi a csokimat, amit magamnak vettem. Es a szuleim is csak gunyolodtak rajta, hogy igy jartam es elkezdtem hisztizni, majd fogtam tesom csokijat es nem erdekelt semmi ket tablat betomtem magamba. De amugy tesomat nagyon elkenyesztetik meg mindig o az aranyos jo kislany. Pl. Delutan nagyon fajt a fejem, lefekudtem aludni es tesom bejott es ugralt rajtam, hiaba mondtam, hogy nem vagyok jol csak rohogott majd mikor kirangattam a szobabol (nem erosen csak megfogtam es kivittem, de nem is fajt neki) akkor is en lettem leszidva. Akkor a furdoszobaajtot mindig nyitogatja tesom mikor furdok (nincs hozza kulcs) es a szuleim sose szolnak neki. Multkor meg furdott es veletlenul ranyitottam es egy oriasi pofont kaptam apamtol. Engem utalnak ot meg imadjak. Na szoval miert lehettem ilyen ideges attol a csokitol? Azert, mert tesomat elkenyesztetik es ez idegesitett fel vagy pedig betegesen edessegfuggo vagyok, vagy mi bajom?

en:15/L tesom: 9/L


2013. aug. 15. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Cukorfüggő vagy, ezért nem tudsz ellenállni az édességnek.

2. Ahogy megteheted költözz el. Utána meg eldöntheted ,hogy kivel akarod tartani a kapcsolatot és kivel nem.

2013. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anarchista zsotyi válasza:
Mondjuk néha én is úgy érzem mintha engem háttérbe szorítottak volna. De amúgy én is szeretem az édességet.
2013. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A cukorfüggőség, szénhidrátfüggőség kezelhető (nem kéne ilyeneket enni).


A rossz családi háttér igazából kezelhetetlen. Te neveld majd jobban a gyerekeidet :(

Kitartást kívánok, ha nagyon pofoznak otthon akkor kérhetsz segítséget de.. ebben a tetves országban nem igazán fogsz támogatást kapni sajnos.

2013. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!