Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves fiú vagyok, szeretnék...

17 éves fiú vagyok, szeretnék az étrendemen változtatni. Ezentúl csak zöldséget, gyümölcsöket és halat szeretnék fogyasztani. Hogyan kezdhetném az 'átállást'?

Figyelt kérdés

#változás #táplálkozás #életmód #átállás #pescateriánus #pescaterianus
2013. aug. 20. 23:56
 1/9 anonim válasza:

Mi a csudának? Ez így nem lesz egészséges...

Szénhidrátot honnan fogsz kapni?

2013. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Például a krumpliban is van.
2013. aug. 21. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:

"Például a krumpliban is van". Azt hittem zöldséget, gyümit meg halat fogsz csak enni. Nem, a krumpli nem zöldség :)


Ezzel csak az a gond hogy éhezni fogsz, 1 hét után meg hányni fogsz a hal gondolatától is....

2013. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor helyesbítek,elnézést. Gabonaféléket is,belőlük készült

péksüteményeket,kenyeret,satöbbit is fogok enni.

2013. aug. 21. 00:15
 5/9 anonim válasza:

Nem tudom mit sportolsz,de azt is figyelembe kell venni.Ha nem viszel be elég fehérjét,ch-t,energiát akkor le fog lassulni a fejlődés.

De szerintem ha egészségesen akarsz enni akkor nem kell bekorlátoznod ennyire magad.

Mindössze zárd ki az étrendedből a gyorskaját,cukros,lisztes dolgokat,tésztát stb..de ne örökre mert heti 1 alkalommal kell egy lazítós nap amikor azt eszel amit akarsz.

De ha rendessen mozogsz akkor egyél nyugodtan,de tudatosan:)

2013. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mancs! c:
2013. aug. 21. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég ha a fehér lisztet-kenyeret, péksütiket, pogácsákat, zsíros tejszínes tésztákat, kekszeket, zsíros húsokat, chipset, édesített tejeket, joghurtokat, csoki, energia és üdítőitalokat hanyagolod.


Sovány húst és halat, teljes értékű gabonákat, sovány tejtermékeket, főleg sajtot és túrót, tojást, kis mennyiségben olajos magvakat, jó fajta zsírt, zöldségett és gyümölcsöt eszel.

Mindent lehet párolva elkészíteni, zöldséget, gyümölcsöket pedig nyersen enni.

2013. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szénhidrát is kell.
2014. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3! Akkor mi a krumpli? Állat? 😀világosíts fel légyszi!
2018. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!