Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? Hogyan tudnék...

Ez normális? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 160cm és 39kiló. Nem igazán szoktam éhes lenni van hogy egy egész napot kibírok evés nélkül, de persze ha elém rakják a kaját meg tudom enni. Anyu egyfolytában kérdezgeti nem-e vagyok éhes mindig azt válaszolom hogy nem de tudnék enni, de minta lusta lennék hozzá vagy nem tudom. Ja meg nagyooon keveset iszok mert mindig elfelejtkezem és csak akkor iszom amikor már tényleg nagyon szomjas vagyok, ezért is nagyon keveset pisilek, reggel szoktam de akkor is csak úgy ha rá erőltetem magam, a suliba sose pisilek mert unorító a wc, és aztán amikor haza érek (egykor vagy kettőkor) 1-2-szer pisilek. :(

2013. máj. 26. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz egésznap? Mi köt le ennyire?
2013. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam aztán olyan sovány lettem mint 1 anorexiás. Jobb mihamarabb észbe kapni mert nehéz visszahízni :) 1 nap minimum 3x egyél, jelölj ki időpontokat, hogy mikor kell enned és tartsd be :D 18F
2013. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és reggelire egyél a legtöbbet :)
2013. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem a középiskola első osztályába volt hasonló, hogy sose ettem mert nem voltam éhes, kibírtam egésznap, hogy alig ettem valamit. Emelett kevesett is ittam nagyon.. de mivel én is nagyon vékony voltam idővel megjött az étvágyam.. Viszont azt javaslom, hogy az evésre MINDIG jusson időd, mert sok egészségügyi problémát okozhat a későbbikben. Ez fontos:)
2013. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!