Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kakaó "túladagolás" káros?

A kakaó "túladagolás" káros?

Figyelt kérdés

Egy ideje rákattantam a kakóra újra, naponta megiszok 3 bögre Nesquik-et. Eddig fülig ért a szám, a nyári szünidőben le tudtam adni 5kilót, de az utóbbi 2 hétben visszahíztam 1kg-ot. Van köze ehhez a sok kakaónak? Úgy érzem, mintha az emésztésem is megváltozott volna, nem tudok úgy üríteni..

Létezik ilyen, vagy csak beképzelem? Üdv!



2013. aug. 21. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt,hogy annyit ittam,hogy elkapott a hányinger.

Egyébként nem túl egészséges,gyárilag rengeteg benne a mesterséges anyag.

2013. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sativus ***** válasza:
Engem nem csak hogy elkapott a hányinger hanem hánytam is tőle ne vidd túlzásba !!
2013. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen. Van, akinek a kakaó, csokoládé kis mennyiségben is fogja a székletét, szóval nagy mennyiségben nagyon is elképzelhető. Mivel a Nesquik sok cukrot tartalmaz, elképzelhető, hogy megemelte annyira a kalóriabeviteled, hogy hízzál. Próbáld egy kicsit csökkenteni a mennyiségét, (ha nem tudod megállni, hogy ne igyál, akkor mondjuk napi 1-re), és figyeld, hogy változik-e valami.
2013. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Azt is észre vettem, hogy sokkal jobb az étvágyam, valamint a nyár eleje óta szépen letisztultak a pattanásaim, amióta iszom, kippatogtam.. :( Megpróbálom esténként 1re csökkenteni. Üdv! 17/F

2013. aug. 21. 21:02
 5/8 TwiceAsNice válasza:
Igen, rengeteg benne a cukor, bár az a 3 bögre még nem lenne sok, ha mozognál mellette.
2013. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mozgok én:futok,hasizom,fekvőtámasz,súlyok,húzódzkodás... :)
2013. aug. 22. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

A cukorfogyasztás nem túl előnyös, a tejfogyasztás szintén gáz. Igen, határozottan káros, már a tej miatt is.

Sajnos..

2013. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 21 éve iszok kakaót minden reggel majdnem 1 litert. Semmi bajom nincs tőle.
2014. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!