Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok olyan oldalt ajánlani,...

Tudtok olyan oldalt ajánlani, ahol egészséges és mégis finom ételek receptjei találhatóak? Ötleteket szeretnék gyűjteni a meglévő receptjeim mellé, hogy kicsit változatosabban tudjak főzni a családnak!

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

ez nagyon szőkenősre sikeredett kérdés,

-szerinted olyanok is vannak,hogy nem egészséges és rosszízű ételek receptjeinek a gyűjteménye ?

minden étel egészséges és valakik szerint még nagyon is finom,

2013. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én csak újságot tudok ajánlani: Ízek és érzések

Abban csak egészséges receptek vannak. A neten erősen válogatni kell.

2013. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne szőkenős kérdés? Ha segíteni akarsz, akkor megérted mire gondolok, ha meg kötözködni, akkor pedig születik egy ilyen válasz.

Vannak olyan egészséges ételek, amiket csodásak azoknak, akik fogyni szeretnének, mondjuk párolt zöldségköret csirkével, viszont ha minden nap azt raknám a család asztalára, hamar fellázadna a csapat!


DE akkor a kedvedért módosítom a kérdésemet!

Olyan recepteket keresek, amik egészséges alapanyagokból készülnek, (értem ezalatt, hogy ne fehérlisztes, cukros étel, energiabomba legyen) és emellett ízletesek, nem diétás íztelen ételek.

És lehet, hogy nincs egészségtelen, nem finom ételek receptgyűjteménye, de léteznek szép számmal egészségtelen és finom ételek sajnos...ezt Te is tudod, de biztos jól esett kötözködni, egészségedre...


Szóval létezik ilyen oldal, ahol hasonló kritériumok alapján szűrik a recepteket?

2013. júl. 27. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Én be szoktam írni pár szót google-ba (pl. a zöldség nevét, amit épp meg akarok főzni, mellé valami szűkítő dolgot, paleo, nyersvegán, gluténmentes, akkor is, ha az étrendem tágabb, de semmiképpen nem vagyok tipikus modern mindenevő) és remek blogokat találok :)

Válogatni mindenütt kell, hiszen más az ízlésünk, sokak kerülnek egy vagy több ételcsoportot, sőt nem ugyanazt tartják egészségesnek...

A nosaltyban (www.nosalty.hu) azt szeretem, hogy sokszor sok komment van, az emberek észreveszik az esetleges hibákat a receptben, megbeszélik a buktatókat s remek ötleteik vannak az étel átvariálására :) Bár azok nekem is, de a másoké akkor is tud segíteni ;)

Egy privát blogocska viszont olvasmányosabb tud lenni.

2013. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-4 válaszokat!

Az újság tényleg jónak néz ki, majd veszek egy számot, megnézem közelebbről is.

Én is így csinálom most, hogy te 4-es válaszoló, csak szerettem volna kicsit egyszerűsíteni, hátha több jó ötletet találok valahol. De akkor marad ez a módszer :)

2013. júl. 27. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Shapeshifer -re keress rá :)
2013. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez tényleg jó :)
2013. júl. 28. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!