Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy hízzak? 180...

Mit tegyek, hogy hízzak? 180 cm vagyok, és eléggé vékony. Nagyon szeretnék hízni. Nem hiszem, hogy genetika lenne a dologban.67 kg vagyok, min. Egy 77kg-t szeretnék összehozni.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék hízni. Nem hiszem, hogy genetika lenne a dologban. 67 kg vagyok, min. egy 77kg-t szeretnék összehozni. Észrevettem, hogy néha "rámjön" és eszek, de amúgy meg általánosságban nem is eszek annyit. Hívott haverom konditerembe is, hogy járjunk együtt, de nem szeretnék, vagyis akarok, de hogy néz már ki..:/ Erre hova"gyúrjak" mondták, hogy vékonyabban jobb elkezdeni, merthogy hamarabb van eredménye a dolognak, pl. a kockahas is úgy tudom, hogy akkor látszik jól, ha ott nagyon ekvés zsír van. De én nem értem, hogy hova gyúrjak ha vékony vagyok. "Vastagodni" nem vastagodnék tőle nem?.
2013. szept. 7. 08:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy, hogy tudok olyan étrendet megcsinálni, hogy hízzak? vagy egyszerűen egyek sokat vagy mi? Jöhetnek a troll kommentek de hízni sem olyan egyszerű már akinek. Amúgy nem írtam de szerintem az lényeges infó lehet, hogy 16/f vagyok.
2013. szept. 7. 08:55
 2/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

"Mire gyúrjak, hova gyúrjak"?

Gyúrni nem a hájra kell! Nem a háj alakul át izommá!!!!

Ha ez így lenne, akkor az összes kövér ember potenciális testépítő lenne, a vékonyak meg nagyon nagy bajban lennének. Nem? Vékonyabbnak tényleg jobb elkezdeni, mert nincs zsírja, amitől meg kell szabadulnia.

A nagyobb izom, a nagyobb izom az a megedzett és fehérjével megtáplált kisebb izomból lesz.

Irány a konditerem, meg egyél mint állat.

És nagyon-nagyon olvass utána a dolgoknak, mert ugyanazokban a tévhitekben élsz, mint a laikus emberek többsége.

www.tesztoszteron.hu

[link]

Sok sikert!

2013. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszed, hogy genetika lenne? 180 cm-hez van 67 kg, olyan ektomorf alkat vagy, mint a ház:D

Kezdésnek azért egy teljes vérkép sosem árt, mert ha a pajzsmirigyed működik túl, edzhetsz te bármit, ehetsz bármit, egy grammot nem fogsz hízni.

Ha minden ok, akkor pontosan beállított tömegnövelő étrend kell, sok ch-val és fehérjével, ehhez pedig jó edzésterv.

2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!