Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zéró Coca Cola-t büntetlenül...

A zéró Coca Cola-t büntetlenül ihatja a fogyókúrázó? Valóban így lenne?

Figyelt kérdés
A gyártó állítja: zéró cukor zéró kalória. Akkor eszerint ihatom vödörszám fogyókúra mellett is?
2013. szept. 8. 18:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

!!!


ez nagyon mellément. épp ma futottam le délelőtt "csak úgy"

a 28. Nike Budapest Félmaraton-t. mindezt a délutáni 50-es biciklitúra MELLETT.

hoppá! ez NAGYON mellément.


kezdj el mozogni

2013. szept. 8. 19:15
 12/21 A kérdező kommentje:

ja egyébként 165 cm vagyok és 53 kg. és igen, fogyni akarok.

hogy hová? nem tudom. pszichésen beteg vagyok, és lesz***om a rákot meg ilyeneket.

2013. szept. 8. 19:17
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért ha már hazudsz, hazudj kisebbet :D:D félmaraton futás után kb. felállni nem tudnál, nem még 50 km bicajtúrára menni...
2013. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

az 50-es túra a Római-Szentendre viszont jelenti az EU 50-es úton elejétől végéig.

nézz utána.

2*15 km kb.


50 -es

2013. szept. 8. 19:21
 15/21 A kérdező kommentje:

te lehet hogy nem...


én igen.


felállni nem tudnál,

2013. szept. 8. 19:21
 16/21 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%

Hát ezt igazán öröm volt végigolvasni :)

A The Coca Cola Company minden cuccába aszpartamot rak mesterséges édesítőszerként. Ez mind közül a leg rákkeltőbb édesítőszer. Az energiamentes italoknak az a lényege, hogy 100 ml közel 0 kalóriát tartalmaz. A rákra nagyon rá lehet gyúrni a segítségével.

2013. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
menj pszichiáterhez, ne itt kérdezősködj
2013. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Ihatsz nyugodtan, ha csak a fogyókúrát nézed. Azaz...az édesítőszereknek van egy hibája. Ezt egy ismerősömtől hallottam. A szervezet az édes íz után "várja" az ennek megfelelő szénhidrátot, kalóriát, és ha ez nem érkezik meg- jelen esetben a kólával- kívánni fogsz még valamit enni. Vagy inni. Valami édeset/kalóriadúsat :-( Nem tudom, hogy valóban így van- e, de érdemes vigyázni.
2013. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Semmilyen műkaját nem lehet büntetlenül fogyasztani. Nem a cukor miatt leszel beteg, elhízott hanem a vegyszerek miatt. Jobb?
2013. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

húúú de flegma valaki ... igyál csak kólát, de lehetőleg jó sokat! remélem minél hamarabb bajod lesz és 1 ilyen hozzád hasonló beképzelt emberrel kevesebb lesz :)

csak segítségből írtam hogy mozogj mert hogyha fogyni akarsz mozgás nélkül nem megy,és mivel nem írtad oda hogy rendszeresen mozogsz szerinted honnan tudtam volna? de persze elnézést :) anorexiás se**fej...

2013. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!