Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zéró Coca Cola-t büntetlenül...

A zéró Coca Cola-t büntetlenül ihatja a fogyókúrázó? Valóban így lenne?

Figyelt kérdés
A gyártó állítja: zéró cukor zéró kalória. Akkor eszerint ihatom vödörszám fogyókúra mellett is?
2013. szept. 8. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nincs benne cukor, de ez nem jelenti azt, hogy nem lesz bajod ha korlátlanul vedeled. A colának nem a cukor a legkárosabb összetevője.
2013. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

engem most az egyebek nem érdekelnek. tudom, koffein, citromsav etc.

de engem most itt csak fogyókúra szempontból érdekel.

2013. szept. 8. 18:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert nem cukorral, hanem mesterséges édesítőszerrel van édesítve. Viszont így, ahogy a másik hozzászóló már írta, nem ez az egyetlen, ami miatt nem nagyon kéne korlátlanul inni.
2013. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

bírom azt hogy veszitek a fáradságot a válaszra de arra nem hogy a kérdést elolvassátok rendesen.

már két válasz, ami nem a kérdésre a válasz.


hogy hívnak?

20 éves vagyok.

ez szép de nem ezt kérdeztem.


de akkor meg minek válaszoltok?

2013. szept. 8. 18:28
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Ki nem a kérdésedre válaszolt?

Ember! Tudod mit jelent a mesterséges édesítőszer??? Javaslom olvass utána! És akkor tudnád, hogy a kérdésedre ott volt a válasz!

2013. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, rá is van írva, hogy alig van kalóriatartalma. Nem fogsz tőle hízni, akármennyit is iszol.
2013. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen, valóban így van. Kb. semmi kalória, semmi szénhidrát.
2013. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Viszont sok embernél éhségérzetet okoz.
2013. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
"engem most az egyebek nem érdekelnek" te normális vagy? nézz már utána mi van a zeroban... igyad nyugodtan, rák garantált ;)
2013. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nővérem a Coca Cola-nál dolgozott régebben, és ő mesélte hogy a zero még sokkal károsabb mint a sima kóla mert több káros anyag van benne, és lehet hogy nincs benne cukor de nem kéne fogyókúrához innod mert nem fogyókúrás ital, bár ilyen hozzá állással nem hiszem hogy valamit el is fogsz érni. Inkább álj fel a gép elől és kezdj el mozogni.
2013. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!