Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó fekvő betegnek...

Fogyókúrázó fekvő betegnek mennyi kalóriát érdemes fogyasztania, hogy fogyjon?

Figyelt kérdés
Még csak pár napja kezdtem el fogyózni és amikor végre rávettem magam a testmozgásra sikeresen összetörtem magam (eltört az egyik lábam és az egyik kezem). Lényeg, hogy most amíg fekvőgipszem van csak wc-re kelhetek fel ezért gondolom jóval kevesebb kalóriát kell ennem. Szerintetek? Nem akarok leállni a fogyással :(

2013. márc. 8. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteg ember ne fogyókúrázzon!
2013. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most nem azt mondom, hogy zabálj egész nap... de ne most akard sanyargatni magad! Jobbulást!
2013. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Étkezz egészségesen, de ne túl bőségesen.
2013. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most így vészeltem át 10 napot. Nekem az vált be hogy csak ës kizárólag akkor egyél mikor nagyon éhes vagy. Kezdd egy pohár vízzel és feleannyi kaja bőven elég mint máskor.

Én ma ettem reggel 2 paprikát negyed szelet vajaskenyérrel és ittam utána1

2013. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bogre teát. Ettől teljesen dugig voltam

utána még 3kor ettem egy kistányérnyi kukoricát pörkolttel es azota nem ettem semmit. Tehat keves kaja kell.

Igyal sokat mert az teliti a hasad

2013. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!