Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom a macskakaj...

Lehet valami bajom a macskakajától?

Figyelt kérdés
Már 10 éve gondolkoztam rajta hogy megkóstolom a macskáknak való granulátot mert corn flakesre és más müslire emlékeztet,és gondolkoztam hogy milyen lehet valami sós,hússal töltött corn flakes de a nővérem mindig lebeszélt róla hogy megegyem mert hogy undoritó meg romlott húsból készül. Ma megkóstoltam a Whiskas-t és izlett. Lehet tőle valami bajom? Hiszen sok szalámi és pástétom is romlott húsból készül,ezt az apámtól tudom aki pár éve dolgozott vágóhidon és látta hogy mik mennek ott. Btw ez nem az egyetlen furcsaság ami izlik. Szoktam nyers spagetti tésztát is ropogtatni,vagy leves tésztát. De szeretem a gyúrt vagy rétes tésztát is megenni nyersen pedig anyám régeben mindig lecseszett érte mert hogy a nyers tojástól beteg lehetek. A kávét meg nem iszom hanem eszem ahogy más italporokat is szivesen megeszek. De olyat ami nem kaja hanem mondjuk műanyag olyat nem eszek meg,csak ilyen alapanyagokat.

2013. szept. 8. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind1, ki mit mond, úgyis megeszed.
2013. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
diiikkkk...en meg azt hittem hogy akkor macskává fogok változni miaú miaú miaúúúú
2013. szept. 8. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy húsevő vagy, és nem magadnak neveled a csirkét, akkor ehetsz akár macskakaját is (ugyanannyira látsz bele az összetételébe, mint a bolti húsba). Bár elvileg az emberek számára készült húsnak magasabb sztenderdeknek kell megfelelniük, mint az állati fogyasztásra szánt termékeknek.
2013. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire egészséges, de azért egy macska nem pont olyan kajákat eszik, mint az ember. De nem hiszem, hogyv bajod lesz tőle, mert a macskák sem halnak meg, ha megeszik, De neten olvass utána, hogy miből készűl. Így okosabb leszel!:) Hisz én sem nagyon értek ehhez az egészhez!
2013. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszabb mint az emberi kaják.


Búza, szója, tej, ilyeneket etetnek meg emberekkel. A macskakaja egy hangyaf@.s.znyival sem rosszabb.

2013. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokaaaaaaaaaaaat das ist válaszokat úgy bizony da :D
2013. szept. 9. 17:03
 7/7 Vacakcica válasza:

Elvileg nem tartalmazhat olyan a anyagot ami emberre káros lenne , mert vannak olyan emberek aki esznek belőle. Amikor tanultunk állattenyésztést akkor mondta a tanár, hogy olyan húsból csinálják amit már elvileg nem használhatnak fel emberi étkezésre pl: némely kényszer vágott állat, selejt kis csibe, olyan részei az állatoknak amit nem lehet felhasználni.

De azóta találkoztam olyan emberekkel akik a húsgyárban dolgoztak és meséltek, hogy hogyan készül a parizer, meg az olcsó virsli.

2013. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!