Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggeltől délig nem ettem...

Reggeltől délig nem ettem semmit, délben hánytam, aztán megettem egy almát, de most azt is kihánytam. Mi bajom lehet? Mi van velem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ettél semmit, akkor mit hánytál ki? Egyébként vagy gyomorrontás vagy vírus. Most ne egyél semmit, hagyd a gyomrodat pihenni. Csak cukor nélküli teát igyál, de azt is nagyon lassan: öt percenként egy-két kortyot. Lázat is mérhetsz. Holnapra valószínűleg elmúlik, de csak fokozatosan kell újra enni.
2009. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a reggel ittam egy teát és azt, semmi kaját, az előbb pedig a délben megett citromot és almát. Megpróbálom az amit írtál. És köszi szépen.
2009. nov. 3. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
almát és citromot pont nem kellene. mert savat csinál és jön az újabb hányás. és ha éh gyomorra eszel almát.. nem a legszerencsésebb...
2009. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rendes voltál
2009. nov. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!