Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan küzdjem le az anorexiát?

Hogyan küzdjem le az anorexiát?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 éve kezdődött a fogyásom. Nem volt semmi bajom a külsőmmel, észre sem vettem először, hogy fogytam, csak anyukám szólt már rám. Azóta folyamatosan csak fogyok. Hiába jártunk már több orvosnál is, nincs semmi eredmény. Nagyon össze vagyok zuhanva... nem látom a kiutat... Jelenleg 19 évesen 154 cm és 26,9 kg vagyok, ami rettenet. Aki tud valami segítséget, kérem írjon.

2013. szept. 11. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért fogysz, mert fogyókúrázol és így is kövérnek érzed magad? Vagy tulajdonképpen ugyanúgy csinálsz mindent, mégis fogysz?

Egyébként én először endokrinológushoz mennék, mert simán lehet, hogy ez nem "lelki" eredetű, hanem hormonális, pl. a pajzsmirigyeddel lehet gond.

2013. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26 kiló vagy és nem visznek kórházba? Hát két választásod van: most rögtön elmész orvoshoz és kórházba vagy kb. ennyi volt az életed, szerintem már az is csoda, hogy ilyen alacsony testsúllyal még működnek a szerveid.
2013. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utaltasd be magad, ez így nem mehet tovább!
2013. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hurka, kolbász, zöldség, gyümölcs és sok testmozgás! :-)
2013. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!