Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tartalmaz vasat? (májon...

Mi tartalmaz vasat? (májon kívül mert utálom) gyümölcs, zöldség akármi

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Én nem netről tanulok vagy onnan tájékozódom, úgyhogy nekem tök fölöslegesen linkelgetsz.
2009. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Nevess csak! A tények magukért beszélnek! Valszeg nem a vas miatt etetik veled a spenótot, van benne más tápanyag, amiből jóval több van benne, mint szerves vasból!
2009. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Látom kicsapta nálad a biztosítékot ez a vasas dolog! A levendula nyugtató hatású, használd illóolajként és vegyél be egy karton nyugtatót is, mert rajtad már nem segít a levendula!!!!
2009. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

20:26-os válaszolónak van igaza! A múltkor én is "megdöbbenve" hallgattam a rádióban, hogy tényleg egy tévedésről volt szó, és hiába etették velünk a spenótot meg a sóskát gyerekkorunkban. Valóban, valaki annak idején egy tizedesvesszőt rossz helyre tett, és azóta mindenki ebben a tévhitben él.

De akárhogy is: ezen kár összevesznetek :)

2009. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A fekete ribizli sok vasat tartalmaz.
2009. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ha vas kell, akkor régi paraszt megoldás, szúrj 20 szöget 1 citromba, hagyd úgy 1 napig, szedd ki a szögeket, karikázd fel, és pucold meg a citromot, cukrozd meg, és jó étvágyat. eléggé sok vasat tartalmaz, ha azzal számolsz, amit lemart a szögről, ugyan akkor nem mondható az egészségre károsnak, mivel nem a szögeket eszed meg. ajánlom, próbáld ki, van ismerősöm aki vashiányos, és neki ez bevált, sőt, még a végén "túl" magas is lett a vérének a vastartalma, oszt nézett nagyokat az orvos.
2013. okt. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!