Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi tartalmaz vasat? (májon...

Mi tartalmaz vasat? (májon kívül mert utálom) gyümölcs, zöldség akármi

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
máj
2009. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Spenót, brokkoli, sóska.
2009. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
33%
epe
2009. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
cékla
2009. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
A spenót és a sóska semmivel sem tartalmaz több vasat, mint a többi zöldség!!!!!! Ez egy nagyon régi tévhit!!! Abból ered, hogy az a kutató, aki összeírta a zöldségek és gyümölcsök tápanyagértékeit egy tizedesvesszőt rossz helyre tett véletlenül és ez terjedt el nagymamáink körében! A tudomány azonban mára számtalanszor bebizonyította, hogy nem magas a vastartalma a spenótnak és a sóskának!
2009. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Hát az orvosom nem a nagymamám és az országos vérellátó központban levő orvos sem és a professzor asszony sem a nagymamám és mégis mind azt tanácsolta, hogy egyek sóskát meg spenótot. De ugye itt mindenki hülye csak te nem.
2009. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Ja! Bocsika, én meg tápanyagszakértő vagyok! Úh. itt csak te vagy hülye és más senki!

Nézz utána, biztos találsz mérési eredményeket!

2009. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nah és akkor most mivan?:D tartalmaz v nem vasat? mert akkor nem eszem potyára:D amúgy se szívlelem szegény zöldségeket:D
2009. nov. 3. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként itt van egy cikk is, amit hirtelen találtam és kiragadtam:

[link]



De írd be a googleba h : a spenót vastartalma és ad ki több cikket is, vagy írj be vmi hasonlót, tuti találsz cikket róla!

2009. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Tápanyagszakértő... Gratulálok. És te okosabbnak hiszed magad egy európai szinten elismert orvosnál és egy világszínvonalú professzornál. Te jó ég, rég nevettem ilyen jót.
2009. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!