Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem eszek rendszeresen...

Ha nem eszek rendszeresen levest mi történik?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2013. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmi:)
2013. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez biztos?Mert sok felnőtt azt mondja hogy szüksége van a szervezetnek.
2013. szept. 12. 20:31
 4/19 A kérdező kommentje:
meg blablabla
2013. szept. 12. 20:31
 5/19 HammerFist válasza:
0%

Az én haverom régen kórházba került ez miatt. Mert ő évekig nem evett levest és kiszáradt a gyomra. O.o

Érdekes hogy az ivás ellenére ki tudott száradni neki. Lényeg hogy ez miatt került oda. Am a sok vitamint a levesből kapja a szervezet leginkább. Ink ez lehetett az oka. :D

2013. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5. Ne hülyítsd már! Semmi bajod nem lesz. Igyál eleget,egyél gyümölcsöket, zöldségeket. Ennyi.
2013. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Az égvilágon semmi. A leves értelmetlen, de a nagyokos felnőttek imádják ételtémában hülyíteni a gyerekeket. Kitalálnak bármilyen baromságot, csak hogy megedd, amit főztek :)
2013. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 HammerFist válasza:
100%

Ha nem is eszel levest attól még egyél változatosan!

Mert ha sokáig csak hideg kaját eszel refluxot vagy gyomorgyulladást kapsz és mehetsz a dokihoz mélytorkozásra. :D (gyomortükrözésre)

És ez igaz!!

Én már voltam. Hidd el nem kellemes!

2013. szept. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Semmi nem lesz, ha ezt leszámítva normálisan kajálsz (rostok, vitaminok) és iszol eleget (napi 2,5 liter).

Én vagy 10 évig nem ettem, aztán pár éve rákattantam, és azóta egy csomó levest eszem, sokszor dupla adagot főétel nélkül. Változik az ember.

Főtt étel kell (bár egyesek ezt is vitatják), de nem muszáj, hogy leves legyen.

2013. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sem eszem levest rendszeresen, 41 éves vagyok, és nincs semmi bajom ettől. DE azért meggondolandó, hogy a kórházakban magyar hagyomány, hogy erőlevessel etetik a nagyon legyengült, lábadozó betegeket, és valahogy erőre kapnak...Persze ezt főként vidéki látogatók teszik, de a szokás nem véletlen szerintem. Szóval ha legyengülnél nagyon, azért akkor minimum egyél levest :)
2013. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!