Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? 13/f vagyok 180...

Ez normális? 13/f vagyok 180 cm 54 kg nagyon lassan birok hízni akármennyit eszek és nagyon nehezn birok csak izmosodni vgay csak azé mert nagyon gyorsan növök?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy híztam hogy nem ettem semmit 2 napig aztán meg sokat, és megint nem azután megint sokat. fél év alatt 20kg feljött.

Most meg bezzeg nem megy le... :)

2013. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az tèleg müködik?De azt elég nehezen birnám ki mert mindig eszek valamit csak nem hizok ha meg nagyon keveset eszek akkor az szar mert nincs energiám.
2013. aug. 18. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ilyenkor karácsony után gondolom maradt pár sütemény otthon, így este alvás előtt tolj be párat és ne reggelizz, ha lehet inkább délután és este egyél addigra éhes leszel és több megy be.
2013. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

keress rá: gomad diéta

Működik!!! :)

2014. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!