Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félrenyeltem egy kis kenyérmor...

Félrenyeltem egy kis kenyérmorzsát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pirítóst ettem vacsorára kb másfél órája és a torkomra ment egy kis kenyérmorzsa. Felköhögni nem tudom de nem fulladozok tőle meg simán tudok levegőt venni de akkor is érzem hogy ottvan. Orvoshoz mennyek, vagy magától is elmegy onnan?

2013. szept. 21. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáltál már inni rá? Egyébként szerintem nincs ott ezt én mint sajnos megrögzött hipochonder mondom neked. Lehet ,hogy csak felsértette és azt érzed. Nincs miért "ott" maradjon. Csak beképzeled.
2013. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Torkodba írod. Ott szokott lenni morzsa, meg minden egyéb. Légcsövedből már felköhögted volna, ott biztosan nem parkol.

Legvalószínűbb, hogy csak megnyomta e nyelőcsöved a nagyobb falatt (nem morzsa), s azt érzed.

2013. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg miaz ,hogy fulladozol tőle? Ha tudsz levegőt venni nem tudsz fulladozni könyörgöm...
2013. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat valószínűleg tényleg csak beképzelem, remélem reggelre elmúlik. Kedves utolsó: mielőtt kommentelnél, kérlek olvasd el a kérdést figyelmesebben.
2013. szept. 21. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Jaj bocs tényleg. Bevallom tévedtem :/ Elnézést :)

csak felhúzták már az agyamat pár hülye kérdésnél. Tudom ,hogy nem kötelességem válaszolni de néha nem tudom megállni :)

2013. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy értelmesen meg tudtuk beszélni :) amúgy ismerem az oldalt és sajnos néhány kérdés tényleg kiborító :D
2013. szept. 21. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyennel el ne merészelj menni orvoshoz!!!


egy orvos

2013. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Én csak sebész vagyok, nem orvos, de nem helyeslem az előttem szóló válaszát.

Inkább tízszer menjen el feleslegesen az ember orvoshoz, mint egyszer későn.

2013. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj olyan büszke vagyok az ilyen orvosokra mint a 63%-os.
2013. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Olyan nincs, hogy sebész vagy, de nem orvos.

Ahhoz, hogy sebész legyél, el kell végezned egy általános orvosi kart. Olyan nem praktizálhat, aki nem orvos.

2016. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!