Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 9-es koleszterinnel mit lehet...

9-es koleszterinnel mit lehet kezdeni? Legyek vegetáriánus? A vegáknak is lehet magas a koleszterin szintjük?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 15:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A magas kokeszterin lehet diétázni, de nem feltétlen segít, főeg, ha alkatilag hajlamos vagy rá, igen a vegák közt is van magas koleszterinszinttel élő.
2013. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nem igen olvastam a postok között a testmozgást. Szerintem fontosabb helyen áll, mint a testmozgás. Nekem a vérzsírom magas, de amikor elkezdtem futni, kondizni, szobabringázni, akkor volt, hogy 8-ról lement 2-re. Lényeg, hogy jól izzadj meg a sport alatt, és legalább 1 órát eddzél, mert kb 40 perc után kezdi el égetni a keringásben lévő zsírokat a szervezet. Magyarul napi 20 perc bringázás nem fog látványosan segíteni.
2013. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, fontosabb helyen áll a testmozgás, mint a táplálkozás.
2013. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!