Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan érhetem el ezt az...

Hogyan érhetem el ezt az alakot? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Adatok: 160 cm / 45 kg, napi 700-800 kcal bevitel, napi 30 perc gimnasztika.

Étrenddel és mozgással kapcsolatos tanácsokat szeretnék kapni. Alapvető célom a jelenlegi súlyom megtartása és egy fittebb testalkat. Nem szeretnék túlzottan izmos lenni.


Jelenlegi alakom:

[link]


Álomalak:

[link]



2013. szept. 28. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de olyan alakod, mint a képen, sosem lesz. Alkatilag szélesebb a csípőd, ezért néz ki úgy, mintha szélesebb lennél annál a nőnél, de ebből ugye nem tudsz fogyni.

Így is nagyon-nagyon szép alakod van, de ne számold a kalóriákat. Egyél amit szeretnél, mellette pedig ha sportolsz, akkor ugyanilyen szép maradsz. Sok sikert. :)

2013. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sehogy, szerintem. Ahhoz, hogy valakinek ilyen alakja legyen, mint a képen, genetika kell.... Szélesebb csípő, keskeny derék. Ritka az ilyen,meg tuti valamilyen szinten manipulált a kép. :) De neked így sincs rossz alakod! Fogadd el magad, jól nézel ki! :)


((Ja, és 1. válaszoló: szerintem nem a csípője szélesebb, hanem a dereka. ))

2013. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A képen látható lány sokkal magasabb nálad, a hasa és a lábai is hosszabbak a tieidnél, a csípője is szélesebb. Magyarán ilyen alakod soha nem lesz, mivel nem ilyen a genetikád, mint az övé.


Az adataid és a kép alapján is egyértelmű, hogy rohadt vékony vagy, így fogyni semmiképp ne akarjál. Márpedig ez a 700 kalóriás étrend igencsak koplalásnak mondható. Egészséges fogyáshoz 1200-at szoktak ajánlani, és ugyebár neked nem ez a célod. Lisztes, cukros ételek minimálisra csökkentése, bő olajban sült ételek elkerülése; sok sovány hús, hal, zöldségek minden mennyiségben, tojás, teljes kiőrlésű péksütemények, gyümölcs, tejtermékek. Ezek egy kiegyensúlyozott, egészséges étrend összetevői. És persze sok-sok víz.


Mozgásnak még a futást tudnám ajánlani (tapasztalat), de ne felejts el egy jó cipőt választani hozzá, és ha van rá lehetőséged, ne betonon fuss. Az időt fokozatosan növeld, így tudsz fejlődni.

2013. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Napi 700-800 kcal mellett semmi mást nem érsz el, mint egy borzasztó testösszetételt. A szervezeted jelenleg az izomzatot bontja, amit az első adandó alkalommal zsírral fog pótolni. Túlzottan izmos nem leszel, még súlyzós gyakorlatok mellett sem, mert a női hormonprofil ezt nem teszi lehetővé (a profi női testépítőknek is csak nagyon speciális genetika, különlegesen kidolgozott diéta és edzésterv mellett). Nincs rajtad súlyfelesleg, egyél normálisan (sovány hús, zöldségek, lassan felszívódó szénhidrátok), sportolj ésszerűen, és ne kergess irreális álmokat. A képen látható lánynak egészen más a csontozata, mint neked. Egészséges legyél, hozd ki magadból a legjobbat, és ne másokra akarj hasonlítani.
2013. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon-nagyon jó alakod van :) Az első válaszoló jól írta, a modellnek más a testalkata, mint neked. A gimnasztika tök jó, én még a pilatest szerettem nagyon, amikor volt lehetőségem eljárni, segít feszesen tartani a testet. Sokszor olvastam már kérdéseknél, hogy az illető nem akar túl izmos lenni, de ez elég alaptalan félelem. Heti min. 3-5 komoly súlyzós edzés + tömegelő étrend kéne hozzá, közel sem megy az annyira könnyen.
2013. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1: nem haragszom egyáltalán, sőt örülök az őszinte válasznak, hiszen csak így kaphatok valós képet magamról. És köszönöm! :) az építő jellegű kritikát mindig jó néven veszem.


#2: igen sajnos a derekam szélesebb. De nem probléma, mert elég ha kicsit a hasamra rádolgozok, hogy laposabb legyen.

2013. szept. 28. 13:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többiek válaszát is!
2013. szept. 28. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
A jelenlegi alakod sokkal szebb, mint amire vágysz!!!
2013. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

- Jó a jelenlegi alakod!

- Hallgass a #4-re. Napi 6-700 Kcal az nem fogyókúara, hanem izombontás, amit háj formájában fogsz visszahízni.

- Nincs helyi zsírégetés, tehát attól, hogy "hasra rádolgozol" nem lesz laposabb a hasad, legfeljebb izmosabb. Ha fogysz, mindenhonnan fogysz, valószínűleg hasról utoljára, vagyis csak akkor, ha már mindenhonnan eltűnt a zsír (amiből neked igazán nincs felesleg). Sajnos ilyen az ember genetikája.

2013. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: rendben, köszönöm!
2013. szept. 28. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!