Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan érhetem el ezt az...

Hogyan érhetem el ezt az alakot? KÉPPEL

Figyelt kérdés

Adatok: 160 cm / 45 kg, napi 700-800 kcal bevitel, napi 30 perc gimnasztika.

Étrenddel és mozgással kapcsolatos tanácsokat szeretnék kapni. Alapvető célom a jelenlegi súlyom megtartása és egy fittebb testalkat. Nem szeretnék túlzottan izmos lenni.


Jelenlegi alakom:

[link]


Álomalak:

[link]



2013. szept. 28. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

egyébként látszólag lehet vékonyabb a derakad ha szélesebb izmosabb a vállad ,csípőd

egyébként meg teljesen rendben vagy de egyél többet!

2013. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a modell kép. Az ilyen vékony lányok nem az igaziak. Szerintem neked jobb az alakod, de gondolom nagyon fiatal vagyok, úgyhogy még sokat fogsz változni.


A 800 kalória nagyon kevés, tényleg csak a helyzeten ront. Egyél többet, ahogy írták legalább 1200-at, és mellette sportolj. És vigyázz hogy el ne hízzál.


De összességében sokkal természetesebb vagy mint a másik csaj, én téged választanálak.

2013. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Huha... Őszintén szólva nem számítottam volna rá, hogy ilyen pozitív reakciókat kapok majd. Arra számítottam, hogy mindenki hájasnak, formátlannak talál majd. Mindenesetre köszönöm!

Egy fitt lány helyett engem választani... Érdekes!

2013. szept. 28. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!