Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el nyárra ezt...

Hogyan érhetem el nyárra ezt az alakot?

Figyelt kérdés

14/L,170 cm/59 kg. 54-55 kg körül szeretnék lenni, de igazából az a lényeg,hogy megelégedjek magammal. Régen duci voltam, azóta ugye elég magas lettem és fogytam. Azt mondják,hogy vékony vagyok de én szeretnék nyárra ilyesmi alakot:

[link]

[link]


Hogyan érhetném el?

Egyébként az én alakom olyan,hogy a feleslegemet eltudom takarni ruhában, csak majd nyáron fürdőruciban gáz lesz.. Szerintetek nyárra lehet ilyen alakom? És ha igen hogyan? Előre is köszi a segítséget!


2012. ápr. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Na de milyen vagy most pontosan? Mert csak abból kiindulva tudjuk mondani, hogy merre indulj.
2012. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy kis felesleget (ha van) ledobhatsz szálkásító diétával és heti 3-4 (40-50 perces) aerob edzéssel. + heti 2-3 súlyzós edzés is mehetne mellé.

A diéta nem éhezés jelent (még mielőtt jön valaki, hogy minek diétázzon egy 14 éves lány) hanem jól összerakott étrendet, amiben a fehérje nálad 150-180 g legyen és a szénhidrát pedig 120 g körül. Heti 0,5-1 kg fogyás elérhető vele, ez a normális ütem.

Amúgy nem biztos, hogy kéne fogynod, de kép nélkül ezt nehéz eldönteni.

2012. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát. Hasamon van leginkább a felesleg. A lábaimra azt mondják, hogy jó. A combom 48 cm a vádlim 37,5. A vádlimat nem szeretem de igazából mindenből fogynék.. Mellem nem nagyon van..:/ Anyum szerint vékony a derekam..
2012. ápr. 4. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Diétával mindenhonnan menni fog le, nem tudod irányítani, hogy honnan fogyj előbb.

Heti 3-4 kocogás vagy bicaj (szobabicaj is jó) segíteni fog. :)

2012. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Görkori vagy sima séta nem jó?
2012. ápr. 4. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, de intenzív legyen a séta is, sőt abból menjen 1 óra.
2012. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani gyors gyaloglás legyen, ne séta:)
2012. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké :D Köszi. :)
2012. ápr. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!