Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a napi szükséges folyadékot...

Ha a napi szükséges folyadékot csak zöld tea formájában iszom meg minden nap, annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Koffeinmérgezést kapsz...

Vicc nélkül, valószínűleg aludni biztos nem fogsz tudni tőle, és a teában is van koffein, ha nem is annyi, mint a kávéban, szóval hosszú távon nem egészséges.

2013. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Törekedj azért a változatosságra, néha kis ásványvíz, kávé, tej, és akkor semmi gond.
2013. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem akarok változatosságra törekedni, azért kérdeztem...
2013. okt. 2. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Fejfájás, szédülés, hányinger, álmatlanság, májkárosodás. Ezeket szedtem össze így hirtelen. Szóval senki nem fogja neked azt mondani, hogy ez így egészséges, mert nem az. Igazából az élet minden egyes területén érvényes az a szabály, hogy ha túlzásba esel, annak következményei lesznek. Megkérdezhetem, hogy honnan jött ez az ötlet? Miért nem akarsz változatosságra törekedni?
2013. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi jutott eszembe, hogy ha itt-ott tisztítókúrát tartasz, akkor belefér, hogy egész nap csak zöld teát iszol és mondjuk csak szőlőt vagy csak almát eszel aznap. Ez nagyon jó, úgy havonta egyszer. Csak ne minden nap.
2013. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hmmm, most kb. 3-4 napja iszom csak zöld teát, és egyelőre jobban alszom mint korábban. Az igaz, hogy kicsit már unom a teát.

A májkárosodás honnan jött?

2013. okt. 3. 12:17
 7/9 anonim válasza:
pedig törekedj a változatosságra, mert csak az egészséges. Semmilyen végletes táplálkozási forma nem az, az sem ha csak zöld teát iszol, mintahogy az sem ha csak zöldséget eszel.
2013. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha unod már a teát, akkor vizet is igyál.
2013. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A májkárosodás nem 3-4 nap alatt alakul ki, mint ahogy a többi tünet sem. Egyébként nem tudom, honnan jött, tegnap utánanéztem, és több helyen is írták ezt.
2013. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!