Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 170cm-en 67 kiló egészséges...

170cm-en 67 kiló egészséges vagy túl sok? Továbbá joghurtot lehet nassolni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? A joghurt egészséges, csak ne olyat egyél, ami tele van műanyagokkal.
2013. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16/L vagyok gyümölcsös joghurtra gondoltam ugyanis nagyon keveset eszem már most is napi 1szer de van,hogy nem bírom már és ezekre az esetekre kérdezném a joghurtot.Tornázok és napi szinten 1,5 órát sétálok
2013. okt. 2. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdd ott, hogy normálisan eszel, ami azt takarja, hogy a napi 3 étkezés legyen meg. Nem muszáj nagy adag főtt kaját enni. Joghurtról a Yogobellát hallottam, hogy abban lehet gyümölcs is, nem csak ízesítők és srb. De mindenféleképp olvasd el az összetevőket, még össze is hasonlíthatsz párat!

Nem evés a legrosszabb!! Akkor már kisebb adagokat. Így az önkontrollod is fejlődhet!

2013. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Keveset eszem azzal az egy alkalommal is
2013. okt. 2. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És szted ez jó? Hosszútávon nem kifizetődő! Ezt értsd meg! Kérlek!
2013. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keveset eszel? Akkor a szervezeted minden apró tápanyagot elraktároz, mert észreveszi h nem eszel eleget. Szóval hízol, és még tápanyagod sincsen.
2013. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem jo es nem egeszseges de hozaszoktam, egyszeruen nem tudok enel tobbet enni mert rosszul leszek
2013. okt. 2. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Napi 5x étkezés kell de keveset!!!!!!!! legyen változatos és levesses reggel többet és este 6 után semmit!!!!


Ne koplalj mert azzal nem viszed semmire csak beteg leszel. Fontos mikor eszel és mennyit de a minimum ötszöri legyen meg.

2013. okt. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!