Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek vannak amik...

Milyen ételek vannak amik nagyon hizlalnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány lettem (cigarettától sajnos)és nem tudom mit egyek,hogy megtudjak hízni,mert így már borzalmasan nézek ki.(szedek vitamint is,hogy kívánjam az ételt)

2013. okt. 3. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy. A cigi miatt nem szívódnak fel a tápanyagok, akármennyi vitamint is tömsz magadba és akármilyen hízlaló dolgokat eszel. (Max. még a sok zsírtól és cukortól egyéb bajod is lesz.)

Nem gondolkodtál még azon, hogy ha ilyen hatása van a ciginek (idézlek: "borzalmasan nézel ki"), akkor nincs sok értelme mérgezni magad vele?

2013. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leszoktam,pont azért hogy ne legyek sovány,már megijedek magamtól a tükörben,soha nem voltam kövér,de most nagyon sovány vagyok,nem kioktatást kérek,hanem tippeket,hogy mit kéne egyek,köszönöm.
2013. okt. 3. 21:30
 3/3 anonim válasza:
sok édesség... chips, mekis kaja. Vagy tésztafélék. Mindenhez egyél kenyeret. Kerüld egy kis ideig a lightos salátákat.
2013. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!