Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon durva falásrohamok...

Nagyon durva falásrohamok ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tegnapi reggelim pl: fél liter tejeskávé, 1 kakóscsiga, 1 epres joghurt, 1 banános joghurt, 1 tál müzli, 5 db epres piskótatallér, és 1 banán! Mindezt addig, amíg el nem indultam a munkahelyemre. Napközben soha nem jön rám, ezután "megnyugszom". Reggel viszont olyan szinten, hogy hajnali 4-5 után már nem tudok aludni. Mit rontok el?
2011. szept. 8. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
akaraterő hiánya
2011. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, 18 kg-t lefogytam, így az akaraterőm már tényleg a végét járja...de mit tehetnék ellene?
2011. szept. 8. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
az ember étkezés közben nem érzi azt hogy kezd jóllakni csak rá 30 percre szóval egyél lassan nagyon lassan. Próbálj meg evés közben többet inni valami sürűt pl kakaó ami öönmagában is elterít valamennyire és figyelj magadra mond magadnak a kakaóscsiga után hogy elég.. abban a pillanatban nehéz lesz de 10 perc mulva már nem is leszel éhes!!
2011. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én is így voltam ezzel 2 héttel ezelőtt is! Szinte megőrültem, mert éjjel-nappal enni akartam, főleg szénhidrátot. Nem mondhatom azt, hogy mindig éhes voltam, inkább mindig kívántam a kaját, akkor is ha jól laktam. És végül kiderült, hogy candida fertőzésem van és tele van a szervezetem kóros baktériumokkal, amik a szénhidráttól maradnak életben. Vettem ezüst-kolloid oldatot és ha hiszitek ha nem, már 1 nap után elmúlt az éhség rohamom, és 2 hét alatt már 3 kilót fogytam. (persze közben tornázom is régóta, de eddig ez nem segített)

2011. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyen annyi minden otthon, oszd be, hogy naponta 1 db joghurtot veszel a boltban, ne tonnaszámra egy kis ezt, egy kis azt. Ha nincs otthon semmi, kisebb a kísértés, mint a terülj-terülj asztalkámnál.
2011. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
naponta egyél 5x keveset. gondolom a vacsorád nagyon kevés és reggelre kiéhezve kelsz. ha rendesen ennél napközben nem hiszem hogy reggel falnál.
2011. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IronMan84 ***** válasza:
100%

Egyél lassan például KORPOVIT kekszeket (ezek teljes kiőrlésű és cukormentes kekszek még nem is hizlalnak, de sok vitamint és ásványi anyagot tartalmaznak) és lassan kortyolgatva igyál melléje 1liter 1,5%-os tejet. Ezek mellé egyél friss zöldségeket: uborkát, paprikát, paradicsomot.

Így biztosan jól fogsz lakni, de nem fogsz meghízni.

2011. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!