Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok étvágytalan...

Gorgo 20 kérdése:

Miért vagyok étvágytalan miután felkelek?

Figyelt kérdés
Nállam ez a kelés dolog így ősszel, meg télen du. 3 kor történik. Miután felkelek legalább utána 5 orán keresztül nemcsuszik le semmi a torkomon. Mivel tudnám fokozni az étvágyam? Tudom hogy a reggeli fontos de ha nem megy?

2013. okt. 5. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:
20 F
2013. okt. 5. 14:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem a kérdéshez tartozik, de... hogyhogy délután 3-kor kelsz? Éjszakai munkarendben dolgozol?


A kérdésedre a válaszom: egyél valami könnyű ételt, mondjuk gyümölcsöt, egy joghurtot vagy egy kis müzlit. Ha még ez sem megy, akkor igyál gyümölcslevet. A későbbiekben pedig fokozatosan növeld a bevitt táplálék mennyiségét.

2013. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
Hogyan volt ez korábban, eddig éhes voltál ébredés után? Mindig 3-kor keltél vagy csak mostanában van így? Mikor fekszel le aludni? Mit mennyit és mikor "vacsorázol"?
2013. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!