Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Attól lehet valami bajom, ha...

Attól lehet valami bajom, ha hetente egyszer film nézés közbe megiszok 2 és fél liter coca-colát egyszerre? ( Már mint úgy, hogy mondjuk egy másfél órás film alatt a pop corn mellé iszom meg a 2 és fél liter coca-colát) :D

Figyelt kérdés
Hetente csak 1x iszok coca-colát. De akkor egy film alatt 2 és fél litert megiszok. csak azért kérdezem, mert manapság mindenki azt hangoztatja, hogy ásványvíz meg ilyen víz olyan víz, coca-cola egészségtelen, ártalmas stb...
2013. okt. 6. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem maximum elhízol tőle. A sok cukor pedig függőséget okoz, de ugye ebben közre játszik az is, hogy hogyan étkezel.

Én már 1,5 éve nem iszok cukros üdítőt (sem mesterséges édesítőszereset). Ugyan nagyon nehéz leszokni róla, ha egyébként mindig van otthon és eddig sokat ittál belőle, de meg lehet oldani.

2013. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
Úgy van. Ha nem zavar, hogy ezzel majdnem 30 dkg cukrot nyomsz magadba, akkor nem hiszem, hogy bármi bajod lesz tőle. Koffeinből is kerül beléd annyi, mintha meginnál 8 dl red bull-t. Ez már Furious Pete-et is lázba hozná! :)
2013. okt. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csenge2003 válasza:
Szerintem maximum gyomorrontást kapsz, rosszul leszel, vagy elhízol. Esetleg, ha gyakran csinálod, corbetegség. De az nem valószínű.
2014. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj bele...1100 kcal :O
2018. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!