Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Allergia, ekcema, taplalkozas?

Allergia, ekcema, taplalkozas?

Figyelt kérdés
Mindenre allergias vagyok fure fara parlagfu hazipor szinte mindenre plusz aszthmas es nagyon zavar az, hogy megfigyeltem hogy mikor edesseget csokoladet vagy mast eszek amit szerintem a szervezetem nem bir akkor pattanasos lesz a fejem vagy ami rosszabb az orrom korul ki vorosodik es gennyes pattanasok jellenek meg szerintem ez ekcema es csak akkor jon ki ha colat energia italt csokoladet vagy pizzat fogyasztok jar meg valaki ebben a cipoben ha igen nagyon jo lenne ha tudna mondani valamit hogy mit nem kene enni vagy mit szed melle hogy elmuljon az ekcema meg a pattanas?

2013. okt. 14. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Erősítsd meg az immunrendszeredet vitaminokkal, a a hasznos bélbacik pótlásával.Az allergiás szezont megelőzőleg legalább 3 hónappal érdemes egyre növekvő adagban minőségi pollen tablettát fogyasztani.A bőrön megjelenő elváltozásoknak általában belső okai vannak, azokat kell megszüntetni. Sokat segíthet egy méregtelenítés és külsőleg a bőr ápolása, de nem kemikáliákat tartalmazó készítményekkel, hanem gyógynövény és természetes alapúakkal.Ezek sokat tudnak segítni.Erre sok példa van az ismereségi körömből is. Jobbulást!
2013. okt. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt valószínűleg Rosaceának hívják,ezt olvasd el.

[link]

2013. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Paleolit étrend (Szendi Gábor), tej elhagyása. A tej elhagyása után még fél év kell, hogy a tej kimenjen a szervezetből. Az allergia is csökken a tej elhagyása után.

A csalántea a legjobb (és legolcsóbb) méregtelenítő tea. Allergia ellen is jó. Érdemes utánaolvasni. A piros arc, illetve gyulladásra hajlamos bőr a szervezet magas gyulladásszintjét is jelzi, erről is sokat ír Szendi Gábor. Állítólag jó az aszpirin-maszk heti 2-3szori használata. [link]

2013. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!