Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fiam 5eves volt 2 mutetje...

T.viktoria kérdése:

Fiam 5eves volt 2 mutetje 2hetet egy falatos seme vet tegnap kaphatot eloszor eni bebi kajat kapot rogton kihanyta aztan krumplipuret azt is. Ma brokkoli levest s az is kijott blle. Normalis ez?

Figyelt kérdés
amugy maj mutetjei voltak
2013. okt. 26. 14:40
 1/4 anonim válasza:
Milyen műtétje volt? A bébikaját én is lehet, hogy kihánynám (pedig a gyerekem 9 hónapos! és imádja mindegyiket... :) ) Esetleg próbáld a normál kaját (amit eddig is evett) összeturmixolni neki (ha ehet, ezért kérdezem,hogy milyen műtétje volt) De ha ezt is kihányja, beszélj mindenképpen az orvossal, aki műtötte vagy a gyerekorvosotokkal!
2013. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
roviden majanak kozel a felet kivettek.intenziv oszalyon vagyunk meg pozsonyba.mar annyi kiderult h teljesen lealt a gyomra.nem tudom mi lessz vele megin gyomor szonaja van megin nem ehet semmit
2013. okt. 29. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg lehetne kérdezni a kisfiút, mit enne. Meg kell neki magyarázni, hogy muszáj enni!

Persze azt, amit szabad, amit engednek az orvosok.

Egy kis piskótát süthetnél, banán, alma - biztos mondták a kórházban, mit adj neki.


Találtam egy májbetegek diétája című oldalt, hátha használható:

[link]


Mielőbbi gyógyulást kívánok a kisfiadnak.

2013. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
o akarenni joizuen eszik ecer csak aszongya h eleg s par perc jon is ki minden.mar kiderult h baj okozoja h teljesen lealt a gyomormukodese s valamiert nem indul ujra
2013. okt. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!