Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy kevesebbet egyen?

Figyelt kérdés
Igeeen, tudom, hogy "hadd egyen már amennyit akar", de ez már tényleg durva. Nap közben nem eszik semmit kb, este hazaér és befalja a fél hűtőt, ha éjfélkor éhes, akkor éjfélkor, és mindezt úgy, hogy zavarja a súlya. Mikor már úgy érzem, hogy hatással vagyok rá, akkor kapom rajta, hogy éppen szalonnát vacsorázik este 9-kor. Tenni akarok ellene, mert azt akarom,hogy boldog legyen sok kaja nélkül..

2013. nov. 1. 21:06
 1/6 anonim válasza:
Kéne neki csinálni egy étrendet, vagyis ezt a mennyiséget szétosztani a nap részeire, ne csak estére. De sajnos erre nem nagy sikerrel tudod rávenni, erre magátol is rá kellene jonni. De az étrendet szoba hozhatod.
2013. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sehogy. maradj meg a gyerek pocícióban.
2013. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

utolsó!

nem értem, miért kell lenézni a gyerekeket. attól, hogy gyerek vagyok, még segíthetek anyukámon. ettől még nem változtatom meg a "pozícióm"

2013. nov. 2. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyra tartom a gyerekeket nem nézem le öket. azonba ha egy gyerek szülö kapcsolat van akkor az a jó a gyereknek ha nem akar a szülönek a szüleje lenni.


azonkívül hogy figyelmezteted a problémára esetleg közlöd hogy am félted meg ilyenek semmit nem tehetsz. ez sajnos ilyen.

2013. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

... szóval a segítés és a ráakaromeröltetniaz elképzelésemetmertszerintemnekiazúgyjóénjobbantudomnekimiajó között van különbség. ha segíteni akarsz neki akkor fogadd el, hogy úgy rontja el a testét ahogy jólesik neki.


ha tényleg segíteni akarsz neki, akkor megpróbálhatod kideríteni mi okozza ezt nála. pl candidiázis vagy triptofán hiány. de ebben is csak akkor tudsz neki segíteni ha ö igényt tart erre.

2013. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de miért fogadjam el, hogy tönkreteszi magát?

nem szeretném elfogadni, viszont nem is szeretném irányítani őt. azt hiszem, finoman megmondom neki, ha pedig nem megy, nem tudok mit tenni...

2013. nov. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!