Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen joghurtot válasszak?

Milyen joghurtot válasszak?

Figyelt kérdés

Hány gramm fehérje, hány gramm ch tartalom ? Nem tudom melyiket vegyem le a boltban a polcról. Vagy inkább kefír? A mesés zabpehely (faforgács, fűrészpor) már megvan hozzá! A cél egy egészségesebb életmód, a sport miatt.(Természetesen az étrendem nem csak ebből fog állni, még mielőtt akárkinek is kedve támad csipkelődni..:D )

Gyümölcsjoghurtokat már kilőttem.

Előre is köszönöm a válaszokat.

15/L



2013. nov. 4. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:

a tuti recept reggelire az a protein,víz és bele az apró szemű zab.

de jó a natúr joghurt apró szemű zab kombináció is.


jah és a spárban a sima apró szemű zabot vedd le a polcról

[link]

2013. nov. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

100% Whey protein. Isteni de még nem próbáltam zabpehellyel.

Dettó ugyanilyenem van, és a Spárból..:D Ekkora véletlent ! Köszönöm a választ ! :)

2013. nov. 4. 01:35
 3/6 anonim ***** válasza:
élöflórásat. csinánlhatod magadnak otthon is tejböl.
2013. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell? A nagy főzőtudományommal nekem ezt el kell magyarázni...részletesen.
2013. nov. 4. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

még nekem sem megy :D... youtube on van pár videó, úgy kell hogy felmelegíted a tejet, s mikor nem túl meleg akkor be kell oltani bolti élöflórás yoghurttal. majd melegen tartani és pár óran bélül kész van.


illetve szerezhetsz kefírgombát, azt is lehet otthon tenyészeni, ehhez neten lehet keresni embert aki megosztja veled a gombáját. az is szuper.

2013. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huu...köszi.:D
2013. nov. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!