Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha étkezés után fáj a hasam...

MuSky kérdése:

Ha étkezés után fáj a hasam akkor miket egyek?

Figyelt kérdés

étkezések után mintha égne a gyomrom kicsit fáj is.

nemtom ennyivel érdemes orvoshoz menni, vagy csak vigyáznom kéne,hogy miket eszek ?



2013. nov. 4. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden étkezésnél fáj? Mert ha nem, akkor érdemes lenne figyelni, milyen ételek után tapasztalod. Esetleg próbálj lassabban, vagy épp kevesebbet enni. Ha pár hét alatt nem múlik a visszafogott táplálkozás ellenére sem, akkor orvos, hátha nagyobb a baj.
2013. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt vettem észre,hogy a tésztát és a tejterméket nem igazáb bírja.
2013. nov. 4. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor neked az epéddel van baj,nekem ugyan ezek a tüneteim és epémmel van baj,de nem ártana orvoshoz menni megulrahangoztatni magad,mert az is lehet,hogy epeköved van!
2013. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez, én kúraszerüen megszabadultam az epekövemtöl és nem változott az allergiám/érzékenységem. nehézfémtúltelített/candidiázisos embereknél van ilyen tünet.
2013. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz.

Az is segíthetne, ha többször ennél, kevesebb adagokat.

2013. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó de az epe az elvileg jobb oldalt fent fáj, nekem viszont inkább alul.
2013. nov. 4. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy liszt-és tejérzékeny vagy! Nálam pont ugyanez volt, csak puffadtam is.
2013. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!