Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok, milyen...

Nagyon sovány vagyok, milyen tömegnővelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
nem tudok hízni bármennyit eszek,ez nálunk örökletes,viszont nem akarok ojan nagyon izmos lenni csak egy kicsit "húsosabb" lenni mert zavar hogy mindenki le anorexiázik. Egy 5-10 kilót szeretnék hízni.Mit ajánlotok? 17/f
2013. nov. 4. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs candida túlszaporodásod? akkor lehet valaki nagyon sovány
2013. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy?
2013. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelőtől nem leszel nagyon izmos, mert ahhoz évek munkája kell. Ez csak sima kaja por formájában, fehérje, szénhidrát, és a fontos tápanyagok. Egyébként annyi az egész lényege, hogy kalória pluszban legyél és jönni fog a tömeg.
2013. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De így is elég fehérjét meg szénhidrátot eszem mégse hízok akkor attol a cucctol sem fogok?:S 51 kg vagyok és 180 cm. Ami elég elkeserítő.Pedig nagyon sokat eszem
2013. nov. 6. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég vékony vagy, de a tömegnövelő nem csoda szer. Akik edzenek, azok is rendes étrend mellet isznak napi 1-2 adagot, amivel kiegészítik a szénhidrát, és fehérje bevitel mennyiségét. Tapasztalatból mondom. Miket szoktál enni, mennyit, és egy nap hányszor eszel?
2013. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!