Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egeszsegesen etkeztem ma?

Egeszsegesen etkeztem ma?

Figyelt kérdés

Felkeles utan/6:30/

kave 1dl tejjel, edesitovel


Reggeli/suliba 8kor/

2szelet rozsos negymagkeverekes kenyer koze tettem csirkeporkoltbol csirkemell darabokat, plusz fel paprikat

1kozepes zoldalma


tizorai:

1zoldalma


ebed:/13:30kor menzan/

tojasleves

sertes ragu tesztaval, de csak a hust ettem, tesztat nem


uzsonna:

bio extrudalt koles 25gramm

fel dl kave edesitovel


edzettem egyet

-45perc kocogas

-kb 15peec sulyzozas kis sulyokkal


edzes utan:

tukortojas 4tojasbol/csak az egyik tojassargajat ettem meg/


8kor:

100g sutozacskobam sult sertes karaj(csak soztam, borsoztam, semmi olaj vagy barmi)


kb 10-11fele fekszem le, azert ettem 8kor meg husit, hogy ne ehesen fekudjek majd le :)


2013. nov. 4. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
jaa es kihagytam, hogy edzes utan meg elcsamcsogtam egy repat, meg a reggeli paprikam masik felet
2013. nov. 4. 21:18
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nem igazán,,főleg a sok tükörtojás miatt rengeteg benne a koleszterin,a triglicerid,na meg este 8-kor a sertéskaraj,hát nem igazán,akkor kellett vna megenned,hanem ebédre,tök mindegy h mikor fekszel le,fél 7 után már nem nagyon kéne enni,mert nem csak az a lényeg h mit eszel,milyen tápanyagok stb.,hanem az is h mennyire kíméled meg az emésztőrendszeredet:)
2013. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még az előző vagyok,vacsira elég kb. egy banán,és nem leszel éhes,mivel sok benne a cukor,és az a véredben lesz,így nem fogsz megéhezni,az emeber akkor éhezik meg ha csökken a vércukorszintje illetve ha a gyomor falában lévő mechanoreceptorok érzékelik az üres gyomor falának az elernyedését,mert ha van benne vmi,akkor feszes a fala
2013. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, sokat segitettel :)

Regebben az utolso kajalasom 6-fel7 fele volt, es kizarolag salata.


A salata is megteszi vacsinak nem?:)

2013. nov. 5. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit:))örülök h segíthettem,jónak jó a saláta is,de éhes leszel tőle,mivel alacsony a szénhidrát tartalma,szinte semmi,a salit inkább ebédre ajánlom,h fogyaszd,vacsira legyen vmi olyan amiben van vitamin,nem megterhelő és van benne szénhidrát is,mint írtam pl. egy banán vagy egy alma,ami szintén szinten tartja a vércukorszintet és éhes sem leszel tőle,mert a pektintartalma miatt laktat,vagy egyél rozskenyeret sonkával(lehetőleg csirkemellel)+egy pohár tej
2013. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
még mindig én vagyok,orvostanhallgatóként én is tanulok mimdemfélét megelőző orvostant stb.,de ebben még jobban tudna neked segíteni egy dietetikus,de ha ég kérdezni szeretnél majd,akkor nyugodtan kérdezz:))))
2013. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Megnézhetjük többféle szempontból a dolgokat. Gondolom fiatal srácról van szó. A kortársainak egy jó része csokit eszik sütivel, chipsel és kólával. Legalábbis a bevitt táplálék java része ebből áll.


Ehhez képest egészségesen étkezik... Viszont finomítani éppen lehetne rajta. Gabona és krumpli kiiktatása. Sokkal több zsír, mert ez túró. Meg még valamennyivel több fehérje (nem tejből)...

2013. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.:az előtted válaszoló vagyok,,,nem igazán kéne zsírt fogyasztania,ez egy nagy baromság,,ja és az a többi fiatal dolga,h mit esznek:chips,kóla,,nem ahhoz kell mérnie a saját táplálkozását,h ahhoz képest egészséges
2013. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!