Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy 16 éves tini fiú vagyok....

Egy 16 éves tini fiú vagyok. Nem tudom megenni az olyan ételeket amikről lerí hogy állatból van, vagy pl aranyos karaktereket formáztak belőle, pl gumicukrok, és egyéb csoki figurák. Miét van ez?

Figyelt kérdés

nem is tudom jó kategóriába írtam e ki a kérdésemet, de a lényeg:


nagyon rosszul érint, mintha megölnék valakit, vagy ilyesmi. tehát, szar érzésel tölt l pl mgenni egy csirkecombot, vagy pl egy gumicukrot, vgy egy olyat ami valami olyat ami valamilyen állatra vagy emberre hasonlít, élőlényre. sokszor volt hogy ki is hánytam. mit tegyek?


16f


2013. nov. 5. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ne egyél ilyesmit :)
2013. nov. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez lhet azért van amúgy mert emo vagyok?
2013. nov. 5. 00:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan tekintjük: a ma általánosan elfogadott, politikailag korrekt nézet szerint érzékeny lelkű fiúcska vagy. Egyszerűen ennyire szereted az élőlényeket.


Felénk meg azt mondanák, hogy egy puhap.öcs vagy.


[link]

2013. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs evvel semmi gond.
2013. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argloss ***** válasza:

Ez nem feltétlen érzékenység kérdése, inkább burokban élsz, túl kényelmes az életed, nem sikerült még elfogadnod a természet szabályait.

Ahhoz, hogy élj mindenképpen meg kell halnia valaminek. Állatnak, növényeknek, baktériumoknak stb... Ne félj, része vagy a dolognak, most is ennivaló vagy sok-sok lény számára, akiket még csak nem is látsz...

Biztos vagy benne, hogy rangsorolni lehet élet és élet között? Egy baktérium, növény, bogár stb ugyanúgy része a természetnek, mint egy ember. Ha nyugodt szívvel semmibe tudod venni bármilyen élő dolognak az életét, akkor már ugyanolyan vagy, mint azok akik állatokat esznek, nem?

Csak annyit lehet tenni, hogy megpróbálsz minél kevesebbet pazarolni, hogy feleslegesen ne terheld a környezetet, hiszen azzal is ölsz, hogy áramot használsz...

2013. nov. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne legyél már ilyen előítéletes, nevetséges vagy:D
2013. nov. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!