Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik hogy ennyit fogytam?

Létezik hogy ennyit fogytam?

Figyelt kérdés
Szóval két napja csak vizen meg gyümölcsön élek( tudom hogy egészségtelen ez a hirtelen táplálék csökkenés), tegnap előtt 88.7 kg-ot mutatott az elektronikus mérleg, ma 85.4-et...Tudom hogy elöször a víz távozik a szervezetből, de ez lehetséges?
2013. nov. 16. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lement rólad egy csomó víz.

De még nem a zsírból fogytál.

Mivel a sok víz és gyümölcs vízhajtó hatású, így mivel ezt fogyasztottad, így ez kihajtott belőled egy csomó vizet.

Viszont ezzel hamarosan annyira le fogsz gyengülni, hogy ágynak esel, legyengül az immunrendszered és megbetegszel. Annyit meg nem ér az egész. Ha normálisan étkeznél, diétáznál és mozognál, akkor is lemenne a súlyfelesleg, de ugyanúgy egészséges maradnál. De így nem fogsz...

2013. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod sokat segített, megfogadom.:)
2013. nov. 16. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogytál egy grammot sem. Két nap alatt max kiszáradni lehet, fogyni nem.
2013. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!