Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fogytam? 1-2 hónapja...

Miért fogytam? 1-2 hónapja még 58-60 kiló közt mozogtam. Most vagyok 54. Vizsgaidőszak volt, felvételi, stresszes idő. De máskor is volt már és nem fogytam ennyit.

Figyelt kérdés
Plusz most kezdtem egy kis egészségesebb életmódot a pattanásaim miatt. Kevés húst eszek, kevés zsíros ételt. De szénhidrátot mondhatom h sokat eszek, ami hízlal. Meg eszem sok gyümölcsöt, zöldséget. Most kzdek gondolkozni, h egészséges táplálkozástól csak fogyni lehet? De most ha megint elkezdek sok húst enni, zíros ételt is többet....a bőröm újra szar lesz. Mert most szebb lett. A kettő nem lehet együtt? Hízzak is és egészséges is legyek? :(
2010. jún. 17. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

fiu vagy? gyanus vagy nekem! nem szokott lenni hasmenésed? meg nem fáj a hasad néha? mert a ragyás bőr bélbetegségek egyik tünete is lehet.

nem akarok rádijeszteni de lehet el kéne menned orvoshoz.


egy crohn beteg srác

2010. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
fiu vagyok.nem vagyok pattanásos nagyon, csak engem zavar kicsit, de ebben a korban vagyok.(19) kis pattanások vannak a homlokomon, de nem nagyon észrevehető. hasam abszolut nem fáj és hasmenésem sincs. normális az emésztésem. most azon gondolkozom, h minden nap iszok 3 bögre zöld teát...ami zsírégető, de elvileg a vékonyaknak segít a testtömegindex helyreállításában. meg most h alig eszek húst.....és lehet h nem pótolom elég fehérjével. ez állhat a háttérben. nem?
2010. jún. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!