Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zsíros kenyér savanyú...

A zsíros kenyér savanyú káposztával káros?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Há' már miért lenne?
2013. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én testem speciel nem szereti a glutént (rosszul nem leszek tőle, de érzem, hogy nem a legjobb), okosak szerint sem jó a kenyér (más okosak szerint pedig meghalunk, ha nem esszük, de arról legalább tudom, hogy baromság), másokat nem szoktam lebeszélni, mert minek.

A zsír és a savanyú káposzta attól függ, hogyan készült, de ezt egy paradicsomra is el lehet mondani. De nem lehet minden tökéletes, valahol meg kell húzni a határt. Én a kenyérnél és az nagyipari hús és zsír s adalékanyagok kerülésénél húzom meg, más máshol. Múltkor teljesítménytúra után ettem zsíros kenyeret, iszonyatos volt. Na, az tuti, hogy nem volt egészséges. A mai világban elég félelmetes hulladékokat lehet kapni a boltban.

2013. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meghallgattam érvet, ellenérvet, és döntöttem. Eszem zsíros kenyeret savanyú káposztával és almapaprikával és zöldhagymával és teát iszom mellé. Na?
2013. nov. 27. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a káros hogy egyesek túl nagy jelentőséget tulajdonítanak annak hogy melyik étel káros! Nincs recept! Van akinek az a káros amit másoknak ajánlanak. Egyénfüggő.
2013. dec. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!