Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 hónapos a kislányom és...

15 hónapos a kislányom és nagyon kemény és vastag (másfél cm-es) a kakája. Mit adjak neki enni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Enni azt eszik amit mi. A leveseket imádja fõleg a húslevest. Minden nap kap mandarint,körtét. Folyadékból legtöbbet teát issza. Ha vizet adok neki azt nem issza es a kutacsa is beesik ilyenkor, ezért inkább adom neki a teát. Iszik még ôszibarack rostos levet, napi 540 ml-t. A teából is 3x- 4x után töltöm neki. Cumisüvegje 270ml-es. Tehát a folyadékbevitel nem lehet a gond. Akkor mitõl van ekkora kemény kakája?

Vagy egyszerûen tõlem örökölte? Én nekem is volt ez kiskoromban, még orvoshoz is kerültem vele. Glicerin kúpott adok neki. Ez néha megingerli, de a vastagsága miatt nem tudja kinyomni, így hõmérõvel nagyon óvatosan kipiszkálom. Mivel már látszik a kaka és csak feszíti a fenekét. A hõmérõ alapból nem használ semmit, mert nem inditja be a kakálási ingert. Kérem aki tudja mitõl lehet ez vagy gyerekével ilyen helyzetben van, az segítsen nekem!



2013. dec. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebb sót..
2013. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális választ kérnék!
2013. dec. 1. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Gabona fogyasztással hogy áll?

Tejtermékekkel? Ilyenek még nem okozhatják a problémát? Mert ha kap ilyeneket, akkor ezektől is lehet.

2013. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az normális válasz te türhő, hogy kevesebb sót etess vele.
2013. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár a teában és a mandarinban eleve nem sok só van, arról meg egyelőre nem volt szó, hogy mennyi sót fogyasztana. Esetleg sós a húsleves?


Szerintem kicsi rá az esély, de ez is egy megközelítés :)

2013. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem eszünk sósan!
2013. dec. 2. 10:20
 7/7 A kérdező kommentje:

A feher kenyeret szereti nagyon. Reggelire megeszik pl egy egesz vajas parizeles kenyeret, majkremeset, lekvaroskenyeret. Iszik ra teat.

Fott etelekbol inkabb a leveseket eszi, a masodikbol csak par falatot eszik.

Csokikat nem eszik.

2013. dec. 2. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!