Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szügségem lenne egy étrendre...

Szügségem lenne egy étrendre amelytől szedhetnék magamra pár kilòt amit átdolgozhatnák izommá. Javaslatok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok fiu , 163cm magas és 48kg. Ezért kellene felszedjek legalább 5-7kg-ot , mert már nincs ahová tovább fejlesszem az izmaimat. Hasamon semmi fölösleg sincs , feszes bőr , 6 haskocka feszités nélkül szépen kirajzolódik . Egyesem aztmondják , hogy csak azért van , mert "sovány" vagyok és ezért szeretnék hízni legalább 55kg-ig. És miket egyek hogy egy év alatt maximum ezt elérhessem ? Ha tudtok valami jó weboldalt amiben leirja az étrendet akkor azt is elfogadom (Megkérlek , hogy csak értelmes választ irjatok .) Előre is köszönöm !

2013. dec. 2. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez elég bonyolult. Nézz utána, biztos sok program van fenn a neten.


De én azt javaslom, hogy nézd meg egy kalkulátorban, hogy mennyi kalóriát égetsz el, és kezdj el többet enni. De ezzel arányosan edzeni is többet kell, különben háj rakódik rád.


De így nekiugrásnak a tojás, túró, sajt, tejföl, csirke, rizs, puffasztottrizs kombó amit általában szoktak tolni. Ezeket kell számolni hogy egy nap miből mennyit ehetsz.

2013. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!