Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék ilyenkor? -...

Mit tehetnék ilyenkor? - gyomorrontás

Figyelt kérdés
Ma voltunk vásárolgatni, és ott ettünk egy kajáldába... már akkor éreztem h nem esik valami jól, de megettem... azóta hányingerem van, és fáj a gyomrom.. hányni még nem hánytam... valami tipp?
2009. nov. 22. 18:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Legjobb ha most mindjárt meghánytatod magad, valószínűleg megoldódik a probléma. Kár lenne szenvedni egész éjjel.
2009. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szegénykém:s

nekem ilyenkor mindig kijön hál istennek

hát akkor kitartás, elfog múlni:)

2009. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hányós-hasmenéses vírus. Nekem is így kezdődött, hogy nem esett jól az étel, romlottnak éreztem, pedig más mindenki mondta, hogy tök finom. Utána jött ez a szenvedés órákig, ez a hányásközeli állapot (fúj, ez a legrosszabb az egészben, mikor csak az inger van, de hányni nem tudsz), utána rengeteget hánytam és fél percenként jártam wc-re. Másnap még gyengének éreztem magam, enni nem tudtam, de harmadnapra jól voltam. Remélem tudtam segíteni, ha ez a bajod, ne menj be holnap suliba és jobbulást!
2009. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem mentem ma suliba, denem hiszem hogy vírus, mert már valamennyivel jobb... hányás semmi, hasmenés volt...de szerintem ez már el fog múlni holnapra :) és nem éreztem én romlottnak... inkább nem esett jól, csak úgy simán.. mintha túl sok lett volna, vagy nem tudom, pedig nem volt tetemes mennyiség... na mindegy is, remélhetőleg holnap már semmi gond nem lesz, nagyon kedvesek vagytok, köszi! :)
2009. nov. 23. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!