Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után egyszerre görcs és...

Evés után egyszerre görcs és hasmenés, de ha nem eszek akkor semmi panasz?

Figyelt kérdés

ma reggelre lettem rosszul.

kezdődött egy hasmenéssel.éreztem hogy éhes vagyok,ettem egy fél kakaóscsigát.de már a felénél éreztem hogy bajok lesznek,mert hányingerem lett és elkezdtem görcsölni.2 percen belül már mehettem megint wc-re.

azóta úgy vagyok hogy ha enni próbálok,(akár csak 1-2 kanál joghurt,vagy pár db keksz)rettentően begörcsölök,és mehetek wc-re.

ha nem eszek akkor semmi bajom,de egész nap nem bírom ki kaja nélkül...

van valakinek valami házipraktikája,mivel lehetne enyhíteni,hogy legalább este el tudjak menni dolgozni?


2013. dec. 11. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Egész nap ez volt, és nem mentél dokihoz? Hát kaja nélkül dolgozni nehéz, meló alatt dokihoz menni is.

A szimpla bacitól, súlyos betegségig bármi lehet ez.

2013. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem mentem,mert éjszakás voltam.reggel mikor hazaértem akkor lettem rosszul.

lefeküdtem aludni,gondoltam mire felkelek,elmúlik.

hát mégse így alakult,doki viszont délelőtt rendelt ma.holnap már el tudok menni,viszont ma még mindenképp mennem kell dolgozni...

2013. dec. 11. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!