Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, hogyan...

Hízni szeretnék, hogyan tehetném meg?

Figyelt kérdés
Bármilyen furcsa én nem fogyni, hanem hízni szeretnék, de azt nagyon. 16 éves lány vagyok, 48 kg, 168 cm, nagyon vékony vagyok, mindenki szóvá teszi, hogy eszek-e normálisan és elkezdenek aggódni mindig ez a téma bármilyen ismerőnél jelenek meg és nekem sem tetszik a testem, az egészségemmel minden rendben sajnos genetikailag vagyok ilyen vékony de én mégis hiszek benne, hogy valahogy lehet a túlzott vékonyságom ellen tenni.. Nagyon szeretnék szép nőies, formás alakot, amihez valljuk be pár kiló nagyon elférne, mert így kb. egy léc vagyok.. Van, hogy egy hét után hiába érzem, hogy többet ettem egy kilóval se leszek több, mit tanácsoltok mit egyek vagy csináljak? Fehérjeporok vagy étrend kiegészítők segíthetnek? Mit ajánlotok? Köszönöm előre is!

2013. dec. 22. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Pálcika. Vitaminnal esetleg segíthtsz, de az sem sokat fog dobni. Ez van, ezt kell szeretni. 176/59,7 F sorstárs...
2013. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem bírok belenyugodni de köszönöm utánanézek valamilyen étrendkiegészítőnek :D
2013. dec. 22. 17:37
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:
2013. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!