Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a súly mennyire sok? Mit...

Ez a súly mennyire sok? Mit tudtok javasolni hogy leadjak belőle?

Figyelt kérdés

173cm 65 kg.

Nagyon kövérnek látom magam. Vastagok a combjaim. Leginkább azal van bajom, hogy nem lapos a hasam. mert a bordám egy picit kiáll egy helyen, de milyen gyakorlatokkal lehetne lapos a hasam?

Mindig is problémám volt a súlyommal, folyton kövérnek látom magam. Anyám már nem enged tovább diétázni, ki van akadva, hogy milyen keveset eszek. Hiába fogytam, vagy valami, én ugyanolyan dagadtnak látom magam. A legjobb barátnőim próbálnak meggyőzni, de nem hiszem el amit mondanak, tudom hogy dagadt vagyok.

Szóval hálás lennék minden olyan tippért amivel lehet fogyni és laposabb lesz tőle a hasam!



2013. dec. 23. 10:50
 1/4 A kérdező kommentje:
* ez kimaradt : Egyszerűen úgy érzem, bűnt követek el azzal, ha eszem. Amikor eszek valamit legszívesebben kihánynám, de nem akarok bulimiás lenni, ezért próbálok alig enni valamit. Azt mondják anorexiás vagyok, és erre csak azt mondom, hogy nem, én dagadt vagyok.
2013. dec. 23. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:
helyi zsírégetés nem létezik, szálkásító étrend és rendszeres aerob edzés.
2013. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A súlyoddal nincs semmi baj, max 2-3 kg belefér még a fogyásba. Leginkább testkép zavarod van, amiket leírsz magadról ez típusos ezeknél az embereknél. Keress egy jó pszichológust.
2013. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy kép nélkûl nehéz véleményt formálni, de lehet, hogy tényleg vékony vagy, csqk nincs "alakod" lehet csak el kellene kezdened edzeni pl fitnessteremben, hogy gömbölyödj, ahol gömbölyödni kell és feszesedj, ahol az kell:)
2013. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!