Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Őrölt zabból mennyit kell...

Őrölt zabból mennyit kell enni naponta ha pl. gyomorfekélyem van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%

Én nem szeretem az orvosokat, általában nagyon sok butaságot mondanak. Erre itt van a gyik is.


Nem iszom. Mit gondoltok.. túl sok pia.. zabbal, mi?


Kérdező, te vagy beteg, neked van ki a gyomrod.


A fekélyre 2 étkézláb elmélet létezik. Egyrészt van egy bakteriális magyarázat, miszerint egy baktérium túlszaporodik.. a gyomrodban, a sz.ar kajálás miatt (ZAB!) és az okoz betegséget, ilyen esetben antibiotikummal kiirtható minden, még ez a baktérium is belőled.


Az antibiotikum egy kockázatos szer, ez az elmélet pedig.. csak egy teória, ehhez képest orvosok szentül hisznek benne (ezért nem nagyon foglalkozom orvosokkal.. butácskák még és szűk látókörűek).


A másik elmélet szintén táplálkozással függ össze, egyszerűen a ch dús táplálkozás különböző emésztőszervi betegségeket okoz, de nem a vészmadárnak kikiáltott baktériumon keresztül. Minden esetre lowcarb táplálkozás menjen (megjegyezném húsevőkém, a lóhús lowcarb, úgyhogy hajrá;)


Rendbejöhetsz pár hónap alatt.

2014. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki a ......... képzeled te magad! Idegesítő vagy,mehetsz a francba!
2014. jan. 1. 14:45
 13/17 anonim ***** válasza:
9%

Menjek a francba, mert Te vagy beteg, én meg nem értek egyet a zabevéseddel, mivel jó eséllyel eddig is a rossz táplálkozásod váltotta ki a gyomorfekélyt (persze nem kizárólagos ok lehet, ez most csak egy elmélet ami valószínűleg egyébként helytálló) ?


Most komolyan? Pff.. jó. Vedd úgy, hogy ott vagyok. És lovat eszem, de minimum mangalica kolbászt. És zsírt, mert ezeket meg tudom emészteni, és nem lesz gyomorfekélyem. Meg tájcsizom, szóval stressztől sem lesz gyomorfekélyem. Majd közben gondolkodom néha azon, hogy lehet én csinálom rosszul, mert nincs gyomorfekélyem.

2014. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Majd akkor legyen ilyen nagy a szád, ha elmúltál 50 éves, és akkor sincs gyomorfekélyed!!!


23 évesen könnyü járatni a szádat, ilyen idösen még a legtöbb embernek semmitöl sincs baja!!!!!!

2014. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Jóval fiatalabb korban, gyerekeknél is jelentkeznek már krónikus betegségek. Alábecsülöd a tudatos megbetegítő tevékenységek hatását.


Igazából nem az én 23 évemről van szó, az nem számít. Arról van szó, hogy a gyomorfekély egy választás. El lehet kerülni, de ehhez nem zabevésen át vezet az út. Feltételezem gyógyítani is lehet, adjuk meg végre azt amire a testünknek szüksége van, és ne mérgezzük.. rendben?


(lóhús).

2014. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ajánlani tudom a fajtársaid húsát. Man-meat!
2019. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Uh
2022. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!