Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 hónapra kipróbáltam a...

3 hónapra kipróbáltam a vegetáriánus életmódot. Sokkal nyugodtabb és jókedvű voltam! Ez miért volt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Méregtelenítetted a szervezetedet. Régen is ezt csinálták, amikor nagyböjt alatt nem ettek húst.
2014. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Meglelted a lelki békéd.
2014. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Részletezhetnéd hogyan ettél.


Lehet annyi szénhidrátot toltál, hogy végig kómáztál 3 hónapot, ezt most nyugodtságnak fogod fel.


Buddha is jókedvű, meg jó pocakos. Vegáknak belefér egy csomó süti, édesség, legalább legyen már jókedvük (a cukorbetegségük mellé).

2014. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Buddha nem volt pocakos, ennek a tévhitnek a zavaró tényezője az elterjedtségével arányosan növekszik :).


Amúgy : a szervezetnek vannak szakaszai, amikor átvált különböző állapotokba, amelyek a számodra addig rutinhoz képest lehet jobbnak tűnnek, de ettől még nem feltétlenül jobbak is.

Az a nyugodtsági érzés, amelyet most tapasztalsz, egyáltalán nem arra mutat rá feltétlenül, hogy a vegetarianizmusra való áttérés tisztító hatással van a te szervezetedre.

Az emberek manapság minden ilyen tisztítókúrás meg méregtelenítéses dumát bevesznek, közben azt sem tudják miből áll az egész, fogalmuk sincs a test működéséről, csak bekajálja mindenki azt a sok semmitmondó cikket, amit lehet olvasni manapság már mindegyik magazinban, az interneten bárhol, a tv-műsorok is nyomatják ezerrel az ilyen alaptalan egészségügyi „ tényeket ” , és senkinek sem fut át az agyán, hogy megkérdőjelezze: miért is volna X jobb Y-nál ? Milyen bizonyítékok szolgálnak erre ? Milyen logikus magyarázat volna arra, hogy ez jó számomra ? Stb.

2014. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezután kíváncsi vagyok rá milyen volt Buddha.


Egy megvilágosodott, felemelkedett szellemű nem-harcos ember a maga energiáival szerintem meglehetősen logikus, hogy pocakos.


De mivel érdekel a téma, várom a bővebben kifejtett ellenvéleményeket, úgymond a valóságról.

2014. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

"Buddha is jókedvű, meg jó pocakos. Vegáknak belefér egy csomó süti, édesség, legalább legyen már jókedvük (a cukorbetegségük mellé)"


A pocakos Buddha a kínaiak Buddhája.Ebben a kultúrában az eszményi férfi kövér testalkatú,ez mutatja a gazdagságát is.

A vegák legtöbbje tudatosan hagyja ki a finomított élelmiszerek nagy részét.Bármilyen szokatlan elképzelés, jól lehet élni állati eredetű ételek, csokik és pékáruk nélkül is.Javaslom Neked is, hogy a rosszmájú megjegyzések világba kiáltása előtt próbáld ki.Aztán beszélj róla.

2014. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs rosszmájú megjegyzésem, szeretem a májat :)


A vegák nagy része felületesen tájékozott (informálatlan) és nem egészséges vega táplálkozást követ, hanem gabona alapú (keményítő alapú) értelmetlen katyvaszt.


Vagy indiai és cukorbeteg, és konkrétan viszcerális elhízásuk van :)

2014. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendben,legyen Neked igazad. Most megyek, és ledolgozom a vastag viszcerális zsírjaimat :)
2014. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akarom, hogy elvből rögtön nekem legyen igazam.. akkor a lerakhatnék 2-3 tükröt, és beszélgethetnék magammal is..


Zsírt nem hiszem, hogy le lehetne dolgozni. A munka (edzés) nem = fogyás.


A szervi zsírokat sem, ha van ilyen. Egyébként ez nem látszik kívülről, szerintem ne akard hogy ez legyen, mert nem egy egészséges állapot.

2014. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!