Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha kifacsart narancs levét...

Ha kifacsart narancs levét iszom, az van olyan egészséges, mintha a narancsot enném?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudom megenni a narancsot, nem az ízével bajom, csak egyszerűen rám jön az öklendezési reflex ha enni próbálom. Valahogy az "állagát" nem szeretem, tudom ez hülyén hangzik, de nem tudok ellene tenni.

Inni viszont szeretem.



2014. jan. 4. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha benne vannak a rostok,tehát nem szűrt,akkor ugyanaz. Ha szűrt,akkor a vitamintartalma nem változik,de a rostok eltűnnek,amik szintén egészségesek.
2014. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szűröm, csak egyszerűen kifacsarom és megiszom. Köszönöm a választ! :)
2014. jan. 4. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván kevesebb rostot viszel be vele, mint a naranccsal, de ha rendben van a rostbeviteled, akkor ez nem probléma (mellesleg a túl sok rost sem előnyös, de hogy mi a túl sok, én meg nem mondom :)).
2014. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!