Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedés ellen valami tanács?

Székrekedés ellen valami tanács?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok minél többet!

2014. jan. 12. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Testi tanács: sok növényi rostot tartalmazó étrend, bőséges folyadék fogyasztás, erjesztett tejtermékek fogyasztása. Lelki tanács: a székelés természetes szükséglet és tevékenység, sajnos sokakat nem nevelnek rá a szülők ill. valamiféle szégyenérzetet társítanak / társul hozzá, különösen nőknél. Ezeket le kell küzdeni
2014. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Néhány kanál baracklekvár, 1-1 kanál étolaj, ricinusolaj.
2014. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem a testi tanácsra van szükségem :)
2014. jan. 12. 16:13
 4/10 A kérdező kommentje:
A barackleki is jó rá? Szuper!
2014. jan. 12. 16:14
 5/10 anonim ***** válasza:
1 deci étolajat igyál meg húzóra! Nem viccből írom az is jó!
2014. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még az is segít, ha megiszok 1-2 pohár langyos vizet?
2014. jan. 12. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Glutén, liszt teljes elhagyása (a rostos teljes őrlésű liszté is) tejtermékek teljes kiiktatása.


Az emésztőrendszered alkalmazkodott: húsevéshez (zsír, fehérje) zöldségekhez (vízoldékony rost) gyümölcsökhöz olajos magvakhoz.. Ezeket add meg magadnak, és javulni fog minden téren az állapotod.

2014. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Mindenképp próbálj meg egészségesebben étkezni, mozogj, válts ásványvízre.


Ha gyors segítség kell - vagy mindemellett fennáll a székrekedés, én ezt a terméket ajánlom: [link]


Szerintem igazi csodaszer! Teljes mértékben gyógynövényes, az ára sem vészes 1.299 ft. Ha nem rendszeresen áll fenn ez a probléma, hanem időközönként, akkor esetenkénti 1 tablettát ajánlok este vagy reggel. Ahogy jobban esik - nekem a reggeli bevétel vált be. Sok víz, és ne lepődj meg az ízén. Nagyon rossz... de legalább természetes és használ.

2014. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. ápr. 14. 17:57
 10/10 Bajer ***** válasza:
Csípős paprika gyros-ban vagy hot dog-ban, leöblítve üveges csípős pepperóni levével. Alul is csíp majd de legalább fosat.
2014. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!