Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítő gyakorlatok...

Milyen kiegészítő gyakorlatok (esetleg légzés, stb) vannak tömegnövelő kondizáshoz?

Figyelt kérdés
Esetleg nagyon jól bevált edzésterveket, étrendeket, minden kondizással kapcsolatos fontos, vagy kisebb jelentőségű, de jelentőségű dolgokat írhattok tömegnövelő kondizással kapcsolatban. Előre is kösz.
2010. okt. 5. 20:59
 1/4 clint ***** válasza:

"tömegnövelő kondizás" Ez komoly.

nincs nagyon jól bevált edzésterv sem étrend. Az embereknek külömbözik a testalkatuk, genetikájuk, anyagcseréjük, vércsoportjuk stb és ha ebből csak egy is különbözik a másikétól kettőtöknek már nem ugyanúgy fog hatni.


Ha sovány vagy, szépen szerezz be egy b-vitamin komplexet.

annyit egyél amennyit bírsz. A kezdőknél nem muszáj betartani a fehérje-szénhidrát pontos adagolást meg a többi dolgot. Én is 3 évig pizzát meg otthoni kosztot kajáltam az elején, és bár annyit fejlődnék mostanában mint akkor (pizzériában dolgoztam). Később majd nem fejlődsz tovább akkor jöhetnek a grammra magas fehérje meg ch, meg stb.

Ezt csak azért mondom, mert sokan fogják tanácsolni a 2gramm/testsúlykg fehérjét és 5 gr_/tskg szénhidrátot, de mondom az elején ne blokkold az agyad ilyenekkel. Az első pár hónap megnöveli a hormonokat és a tápanyagfelvételt is, ugyhogy fejlődsz majd.

2010. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
edzés végén mindig nyújts le.
2010. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ezt a kérdés.Edzeni ne járjak le helyetted?
2010. okt. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

erre még egy profi se tud normális választ adni. olvasgass. edzést meg ki kell tapasztalni hogy mi a jó neked, melyiktől fejlődsz. ez nem azt jelenti h egy hétig csinálsz egy edzéstervet és után magadra nézel. hanem mondjuk pár hónapig. elején mindenesetre sztem teljes testedzést csinálj mondjuk heti 3-4szer, hogy hozzászokjon a tested. étrendről meg rengeteg cikk meg weblap van.pl. body.builder.hu rengeteget lehet tanulni.

Sok sikert!

2010. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!