Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen természetes tömegnövelő...

Milyen természetes tömegnövelő létezik kondizáshoz?

Figyelt kérdés

Heti 3x járok kondiba, mert nagyon sovány vagyok, hát az étkezésem nagyjából megfelelő. Sok tojást, húst, kolbászt eszek, délelőtt 3 db szendvics megvan, illetve a főtt étel se marad ki soha. Gyümölcsnek banánturmixot illetve almát szoktam enni. Megpróbáltam egy tápkieget, internetről rendeltem, de nagyon fájt tőle az alhasam és végülis abbahagytam, illetve a tartósítószerek miatt nem szimpatikus. Nagyon nehezen hízó fajta vagyok, ezért nem tudom mit kellene kitalálnom. Garantálom nem is tudok hízni, csak erősödni. Nem vagyok egy nagy evő, ezért az étkezést megnövelni nehezemre esne. Sokan mondták hogy igyam meg a tojásfehérjét, de attól meg hánynák... Nem létezik valami megoldás, hogy a kondiba elhasznált energiát pótolni tudjam valami természetes módszerrel?


16/F


2009. dec. 13. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szénhidrátdús kaja+fehérje.

Szénhidrát tésztából, burgonyából, egyéb szénhidráthús kajákból.

Sok hús nem mindegy, hogy miből van. Csirkemell a legjobb, abban van a legtöbb fehérje, ami tömegnövelésnél a legfontosabb.


Nyers tojásfehérjétől meg akár szalmonellás is lehetsz, annyit meg nem ér.


És türelem, nem megy ez olyan gyorsan.

2009. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
JUMBO!!
2009. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
volumass 35
2009. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olcsot akarsz akkor max gain plus , de ha sokat és olcsón akkor jumbo! 8.8kg-s 20ezer ft
2009. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jumbot szedtem de amig szedtem majdnem leszakadt a herém és az alhasam tőle
2009. dec. 13. 21:56
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok ezeknek a híve
2009. dec. 13. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:

"Sok tojást, húst, kolbászt eszek, délelőtt 3 db szendvics megvan, illetve a főtt étel se marad ki soha. Gyümölcsnek banánturmixot illetve almát szoktam enni"

Na hát erre mondjuk azt, hogy úgy fostalicska ahogy van, ha ezt egy testépítő fórumra írod durván ki lennél röhögva ilyen kolbászokkal meg szendvicsekkel, banánnal, szánalmas. De hogy ne csak fröcsögjek, itt indulj el:

[link]

Itt megtalálod az Alapismeretek és mindent és ha már jobban megy akkor szakmai segítséget is kapsz.

2009. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki akar testépítő lenni? Csak egy kis izom kellene, nem ugyanaz.
2009. dec. 13. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Tiszta protein. Tápanyag az izmoknak és semmi káros mellékhatása nincs. Csak figyelj oda kitől veszed, ha veszel. Borzasztó íze van de jó. Edzés után kell meginni 3dl víz 30 g protein. Még jobb ha a testsúlyodnak megfelelő mennyiségű szőlőcukrot teszel a "cucc"hoz. (Pl. ha 50 kg vagy akkor 50g szőlőcukor, ha 65 kg akkor 65g stb.)


16/L... 4 hónapja edzek

2009. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Ki mondta, hogy az amit írtam csak testépítőknek szól? Látszik, hogy el sem olvastad. Én pl. fogyáshoz és "kis izom"-hoz használtam fel és minden hasznos volt amit tanultam, testépíteshez meg semmi közöm. Dehát ilyen makacs hülye vagy akkor edd meg az én kolbászomat is.:):)
2009. dec. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!